گرانترین بازیکن فوتبال لالیگا در 1402

لیگ یک فوتبال اسپانیا که به لالیگا مشهور است و تیم های مطرح اروپایی نظیر رئال مادرید ، بارسلونا ، اتلتیکو مادرید ، والنسیا ، اوساسونا و … می باشد. این لیگ دارای 20 تیم معتبر و قدرتمندی می باشد. در این بخش از سایت ورزشی به بررسی گرانترین بازیکن فوتبال لالیگا در 1402 می پردازیم پس با ما همراه شوید.

 

گرانترین بازیکن فوتبال لالیگا در 1402

به گزارش سایت ورزشی ، گران قیمت ترین بازیکنان در لیگ های مختلف اروپایی هر سال اعلام و ارزش گذاری می شوند. سایتی بنام ترنسفرمارکت در زمینه ارزش گذاری بازیکنان فوتبال دنیا فعالیت می کند. در این بخش به بررسی ارزش گذاری بازیکن گران قیمت فوتبال لالیگا اسپانیا در سال 1402 می پردازیم. ظاهرا ترانسفرمارکت که ارزش بازیکنان را با قیمت دقیق محاسبه می کند و بسیار معتبر است. جدیدا نیز این سایت اقدام به بروز رسانی ارزش بازیکن برتر لالیگا از لحاظ قیمت کرده است.

گرانترین بازیکن فوتبال لالیگا در 1402

وینیسیوس جونیور مهاجم برزیلی باشگاه رئال مادرید اسپانیا که بازیکن فوق العاده و گلزنی است جزو گران قیمت ترین بازیکنان لالیگا در امسال انتخاب شده است. ارزش جونیور به 150 میلیون یورو می رسد. از تیم بارسلونا نیز پدری و گاوی جزو گران قیمت ترین ها هستند و البته ارزش آنها در این به روز رسانی تغییر نداشته است. بعد از اینکه تغییرات سه بازیکن بارسلونا در ترکیب منتخب گران قیمت ترین بازیکنان لالیگا قرار گرفته اند. بازیکنانی نظیر آلخاندرو بالده, پدری و رونالد آرائوخو هستند. بنابراین وینیسیوس جونیور با 150 میلیون یورو گران ترین بازیکن لالیگا می باشد. هر چقدر در هر سال بازیکن بتواند عملکرد بی نظیری در گلزنی لالیگا داشته باشد و تیمش را به مقام قهرمانی برساند می تواند ارزش خودش را افزایش دهد. به نظر شما سال آینده چه کسی می تواند به جونیور در این لیست برسد؟

 

لیست به این صورت میباشد:

وینیسیوس جونیور: 150 میلیون یورو

پدری: 100 میلیون یورو

فدریکو والورده: 100 میلیون یورو

رودریگو: 100 میلیون یورو

گاوی: 90 میلیون یورو

mohamadnd
21 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *