وریا غفوری قید فوتبال را زد

وریا غفوری بازیکن سابق استقلال و فولاد خوزستان در یک تصمیم جنجالی از فوتبال کناره گیری کرد. این بازیکن در زمستان قبل با جدایی از تیم فولاد تقریبا در نیم فصل دوم بیکار شد. در شب سالگرد قهرمانی استقلال یک استوری نوشت و برای همیشه از مستطیل سبز کنار رفت. در ادامه سایت ورزشی با وریا غفوری قید فوتبال را زد همراه ما باشید.

 

وریا غفوری کاپیتان مردمی و با تعصب

وریا در آغاز نقل و انتقالات تابستانی 96-1395 با قرارداد دو ساله به استقلال پیوست. در ادامه چهار فصل دیگر نیز برای آبی های پایتخت مسابقه داد و در تابستان از تیم جدا شد و به باشگاه فولاد پیوسته بود. غفوری بازیکن کردتبار ایرانی از محبوبیت بالایی نزد هواداران استقلال برخوردار بود که در یک تصمیم جنجالی اعلام کرد که می خواهد در دربی فینال جام حذفی از فوتبالش کناره گیری کند.

وریا غفوری قید فوتبال را زد

استوری وریا غفوری برای خداحافظی فوتبالی:

«سلام به مردم عزیز

بنا نداشتم در شرایط کنونی به استادیوم فوتبال بروم اما تصمیم گرفتم از فرصت ناب بازی بزرگ دربی برای وداع با فوتبال و هواداران عزیز تیم محبوبم استقلال استفاده کنم و فردا به استادیوم بروم.

بنده خوشبختم که در حضور هواداران عاشق فوتبال استقلالیهای عزیز و هواداران محترم تیم رقیب پرسپولیس که تمام سرمایه این ورزش هستند و به فوتبال و فوتبالیست اعتبار بخشیده اند حضور یابم و از دنیای حرفهای فوتبال به عنوان بازیکن حرفه ای خداحافظی کنم.»

وریا غفوری قید فوتبال را زد

کاپیتان استقلال را به استادیوم راه ندادند؟

غفوری بازیکن سابق استقلال اعلام نمود که خداحافظی اش مصادف با دربی 101 استادیوم آزادی می باشد. شب قبل او یک استوری در این زمینه منتشر کرد. و اعلام نمود که در روز بازی دربی در آزادی حضور می یابد و فوتبالیش را برای همیشه کنار خواهد گذاشت. با وجود اینکه دیدار دربی به دقیقه های پایانی اش نزدیک می شد اما ظاهرا وریا را به استادیوم آزادی راه ندادند. این بازیکن مردمی با توجه به فشارهای نهاد امنیتی و برخی مسئولان به آزادی رفت. اما با ماموران امنیتی روبرو شد که او را به استادیوم راه ندادند. این اتفاقات درحالی رخ می‌دهد که صدا و سیما در دقیقه ۲۱ صدای تشویق غفوری توسط هوادران را قطع کرد. و شایعاتی مبنی بر ممانعت حضور وریا در استادیوم شنیده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *