خداحافظی ساپینتو با بازیکنان استقلال

ریکاردو ساپینتو مرد پرتنش و هیجانی دربی حذفی لقب گرفت. سرمربی آبی ها بعد از پایان مسابقه در مقابل پرسپولیس تهران و شکست تلخ در رختکن با بازیکنانش یک خداحافظی احساسی انجام داد. در ادامه سایت ورزشی با خداحافظی ساپینتو با بازیکنان استقلال همراه ما باشید.

 

ریکاردو ساپینتو در جام حذفی :

سرمربی استقلال در فینال جام حذفی در مقابل پرسپولیس تهران مغلوب شد و نتیجه را دو بر یک در زمان های تلف شده واگذار کرد و از رسیدن به قهرمانی ناکام ماند. در پایان این مسابقه جذاب ریکاردو با بازیکنانش در رختکن حضور داشت و از همه آنها خداحافظی کرد. او در ادامه به آنها گفت اگر قرار شد در ایران بمانم و همچنان هدایت استقلال را برعهده بگیرم شما را در آینده خواهم دید. اما اگر به هر دلیلی اتفاق رخ نداد، من با شما خداحافظی می کنم و برای شما آرزوی خوشبختی و موفقیت دارم. امیدوار هستم بتوانید در تمام زندگی تان سربلند باشید.

خداحافظی ساپینتو با بازیکنان استقلال

خداحافظی ساپینتو با بازیکنان استقلال

مربی پرتغالی استقلال هنوز برای تمدید قراردادش در فصل بعد اقدامی صورت نگرفته است. وقتی پرسپولیسی ها در حال برگزاری جشن قهرمانی شان بودند. ریکاردو با چهره ای کاملا درهم و غمگین ورزشگاه آزادی را ترک کرد. مرد پرتغالی نتوانست پرسپولیس را از میان بردارد و به بازیکنانش گفت از شما خداحافظی می کنم. او به طور غیر مستقیم گفت احتمال دارد مرا از تیم کنار بگذارند. تیم فوتبال استقلال تهران در فینال جام حذفی با نتیجه ۲ بر یک مقابل پرسپولیس شکست خورد و از کسب عنوان قهرمانی بازماند.

خداحافظی ساپینتو با بازیکنان استقلال

ریکاردو با توجه به اینکه این فصل هیچ جامی بدست نیاورد اما توانست تیم استقلال را خوب مدیریت کند. ساپینتو علاقه مندی شدیدی به باشگاهش دارد و می خواهد فصل آینده را نیز در تهران بماند و تازه راه خودش را پیدا کرده است. به نظر شما آیا ریکاردو ساپینتو در استقلال باقی خواهد ماند؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

خداحافظی ساپینتو با بازیکنان استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *