تمرین وریا غفوری با یک چهره خاص

وریا غفوری بازیکن و کاپیتان سابق تیم استقلال تهران بود. که به دلیل اظهارات سیاسی و استوری های جنجالی اینستاگرامی به یکباره از فوتبال ایران کنار گذاشته شد. او بعد از مدت ها در محافل ورزشی دیده شده است. در ادامه سایت ورزشی با تمرین وریا غفوری با یک چهره خاص همراه ام باشید.

 

تمرین وریا غفوری با یک چهره خاص

به گزارش سایت ورزشی، وریا غفوری بعد از اینکه در کلاس مربیگری فدراسیون فوتبال حضور یافت. او چند ماهی است که از هر نوع ورزشی دور بوده است. او این روزها در جمع خانوادگی خودش حضور دارد. و گاهی نیز به جمع دوستانه خودش می رود. و اصلا علاقه ای به انتشار تصاویرش ندارد. وریا از جمله چهره های دوست داشتنی فوتبال ایران است. که حتی پرسپولیسی ها نیز او را دوست دارند. و کارهای خیرخواهانه زیادی انجام می دهد. حتی بعد از قضیه مهسا امینی ساکت ننشست. و در اینستاگرام جنجالی ترین پست ها را قرار می داد.

این بازیکن سابق فوتبال آخرین بار در مراسم تشییع مهرجویی حضور داشت. اما کاپیتان سابق تیم آبی ها عصر شنبه تصویری از خودش در یک سالن بدنسازی منتشر کرد. که به نوعی حضور مجدد خودش را در محافل ورزشی به رخ کشید. یکی از نکات جالب توجه اینکه پسر وریا نیز در سالن بدنسازی حضور داشت. و پا به پای پدر تمریناتی انجام داد. وریا از جمله بازیکنان فوتبال کرد زبان کشورمان بود. که همیشه به فیزیک بدنی و فیتنس اهمیت می داد. او با استایل خاص و پسر جذابش در این سالن حضور یافت. و با انتشار یک عکس نشان داد که هنوز به ورزش کردن مشغول است. یکی از ورزش های سخت دنیا قطعا بدنسازی است. که بسیاری از فوتبالیست ها بعد از خداحافظی از این رشته ورزشی به آن روی می آورند. غفوری نیز از این تمرینات برای آماده نگه داشتن بدن خودش استفاده می کند.

 

تمرین وریا غفوری با یک چهره خاص

mohamadnd
4 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *