به روستاهای «طلاکاری شده» خوش آمدید

به روستاهای «طلاکاری شده» خوش آمدید.در دنیای فوتبال حرفه ای. سبک زندگی بازیکنان لیگ برتر اغلب برای بسیاری از هواداران یک رویای دور به نظر می رسد. این ورزشکاران از شهرت، ثروت و استانداردی از زندگی برخوردارند که اکثر آنها فقط می توانند تصور کنند. یکی از جنبه های زندگی آنها که اغلب مجذوبیت عمومی را به خود جلب می کند. انتخاب محل سکونت آنهاست. ستاره های لیگ برتر به دلیل زندگی در خانه های مجلل در محله های منحصر به فرد، که اغلب به آنها “دهکده های طلاکاری شده” گفت شهرت دارند. در این مقاله نگاهی دقیق‌تر به این محله‌های نخبه‌نشین و سبک زندگی مجللی که به نخبگان فوتبال ارائه می‌دهند. خواهیم داشت.

به روستاهای «طلاکاری شده» خوش آمدید
به روستاهای «طلاکاری شده» خوش آمدید

به روستاهای «طلاکاری شده» خوش آمدید

ثروت لیگ برتر

لیگ برتر، دسته برتر فوتبال انگلستان، یکی از پردرآمدترین و پربیننده ترین لیگ های فوتبال در سطح جهان است. معاملات حقوق تلویزیونی، حمایت های مالی و سرمایه گذاری های تجاری آن را به یک صنعت میلیارد دلاری تبدیل کرد. در نتیجه، بازیکنانی که در این لیگ شرکت می کنند. از حقوق های نجومی و معاملات تاییدیه قابل توجهی برخوردار می شوند. این ثروت آنها را قادر می سازد در برخی از مجلل ترین جوامع بریتانیا زندگی کنند.

آماده سازی روستا ها
ماده سازی روستا ها

دهکده های “طلا اندود”.

اصطلاح “دهکده های طلاکاری شد” اغلب برای توصیف محله های مرفهی استفاده می شود که بازیکنان لیگ برتر و سایر افراد مشهور را در خود جای داد. این محله ها با انحصار، ارزش ملکی بالا و امکانات رفاهی لوکس مشخص می شوند.

Alderley Edge، Cheshire: واقع در حومه زیبای Cheshire، Alderley Edge یک آهنربا برای فوتبالیست ها و افراد مشهور است. این دهکده دارای عمارت‌های بزرگ، جوامع دروازه‌دار، و صحنه اجتماعی پر جنب و جوش است. ساکنان قابل توجه عبارتند از سرمربی سابق منچستریونایتد سر الکس فرگوسن و چندین بازیکن فعلی و سابق از باشگاه های مختلف لیگ برتر.

Prestbury، Cheshire: یکی دیگر از جواهرات Cheshire، Prestbury به دلیل ویژگی‌های مجلل و محیط‌های زیبای خود مشهور است. ستارگان لیگ برتری مانند وین رونی و مایکل کریک.

Cobham، Surrey: در شهرستان مرفه ساری، Cobham محل تمرین باشگاه چلسی است. در نتیجه، چندین بازیکن چلسی برای زندگی در این منطقه انتخاب می‌کنند و از ترکیبی از آرامش حومه شهر و نزدیکی به محل کار خود لذت می‌برند.

هیل، منچستر بزرگ: در نزدیکی مرکز شهر منچستر، هیل مکانی آرام را برای بازیکنان منچستر سیتی و منچستریونایتد ارائه می‌کند. خیابان های پر درخت و املاک لوکس آن بهشتی را برای ستاره های فوتبال که به دنبال حریم خصوصی و راحتی هستند، فراهم می کند.

روستا های مجلل
روستا های مجلل

سبک زندگی مجلل

بازیکنان لیگ برتر اغلب عمارت های چند میلیون دلاری با امکاناتی مانند استخر. سینمای خانگی و سالن های ورزشی خصوصی خریداری می کنند. جوامع دروازه‌دار لایه‌ای از امنیت و انحصار را فراهم می‌کنند. این بازیکنان اغلب اتومبیل های اسپورت رده بالا را رانندگی می کنند و از دسترسی به گزینه های خرید، غذاخوری و سرگرمی در سطح جهانی لذت می برند.

فراتر از تله‌های فیزیکی ثروت، این محله‌ها حس اجتماع و رفاقت را در بین بازیکنان ارائه می‌دهند. آنها اغلب در مجاورت یکدیگر زندگی می کنند و حس اتحاد و تجربیات مشترک را در خارج از زمین پرورش می دهند.

<yoastmark class=

نتیجه

برای نخبگان لیگ برتر، “دهکده های طلاکاری شده” چیزی بیش از محله های مجلل هستند. آنها نماد موفقیت و جایگاه آنها در دنیای فوتبال هستند. این مناطق انحصاری پناهگاهی در برابر فشارهای بازی می کنند و در عین حال طعم زندگی بالا را به شما می دهند. از آنجایی که فوتبال همچنان توده‌ها را مجذوب خود می‌کند، سبک زندگی مجلل ستارگان آن بدون شک منبع شیفتگی و حسادت هواداران در سراسر جهان خواهد بود.

Hesam
12 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *