کلاه ساپینتو چیست؟

کلاه ساپینتو چیست؟ ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی باشگاه استقلال تهران در این فصل حواشی و جذابیت های خاص خودش را داشته است. این سرمربی با حرکت های جالب توجه و تیپ های خاص خودش در فوتبال ایران معروفیت دو چندان پیدا کرده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

حاشیه بازی فولاد و استقلال تهران و حرکت های ساپینتو:

ریکاردو ساپینتو همیشه تیپ خاص خودش را می زند و در مسابقه با فولاد نیز کلاه خودش را با نماد شیر بر روی زمین انداخت و حتی با عصبانیت بطری آب را به وسط زمین پرت کرد. در دقیقه 30 مسابقه نیز ریکاردو حرکت های عجیبی را نسبت به عملکرد ضعیف داور انجام داد و بیژن طاهری برای دور کردن سرمربی تیمش اقدام کرد. مسابقه حساس بین تیم فولاد و استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر در ورزشگاه فولاد آره نا برگزار شد و حواشی زیادی نیز داشت.

استقلال در این مسابقه در جایگاه خودش با ازدحام جمعیت روبرو شد. قبل از شروع بازی نیز علیرضا منصوریان و دستیارهای آنها به سوی کادر فنی استقلال رفتند و با سرمربی تیم خوش و بش نمودند. ریکاردو بعد از سه جلسه محرومیت در این دیدار حضور یافت و تیمش را هدایت کرد. زمنی که داور سوت را به صدا در آورد تماشاگرهای فولاد چندین بطری به سمت زمین انداختند و داور و بازیکنان نیز بطری ها را از زمین بیرون انداخته بودند. بازی ادامه پیدا کرد.

حاشیه بازی فولاد و استقلال تهران و حرکت های ساپینتو

حواشی ریکاردو ساپینتو در مسابقه با فولاد:

قبل از شروع مسابقه خواننده اهوازی در وسط زمین به اجرای آهنگ پرداخت و اینکار جو جالب توجهی به استادیوم داد. بعد از اینکه جعفر سلیمانی یک موقعیت خوب را برای تیم استقلال از دست داد، ریکاردو ساپینتو به نشانه اعتراض به این موضوع کلاه خود را بر روی زمین کوبید. قبل از شروعغ بازی نیز بارش باران در حال باریدن بود.

ساپینتو در دقیقه 30 مسابقه حرکت های عجیب نسبت به داوری مسابقه انجام داد و نسبت به عملکرد داور مسابقه اعتراض کرد و بیژن طاهری نیز برای دور کردن سرمربی تیم وارد عمل شد. دقیقه 37 مسابقه نیز سعید مهری برای ضربه کرنر اقدام نمود و هواداران فولاد خوزستان به سوی او بطری آب پرتاب کردند و به او البته برخوردی نداشت و هیچ آسیبی به هافبک استقلال وارد نشد.

در زمان های تلف شدن بازی نیمه اول داور چهارم از داور مسابقه خواست به کنار زمین بیاید و او هم بعد از حضور در کنار خط به روی ماتا مربی معترض استقلال کارت زرد نشان داد. برخی تماشاگرها با پرتاب لیزر روی صورت سرمربی باعث ناراحتی اش شده بودند.

سخنان پیروز قربانی درباره کلاه جذاب ساپینتو

سخنان پیروز قربانی درباره کلاه جذاب ساپینتو:

پیروز قربانی درباره کلاه ساپینتو گفت واقعا کلاه جذابیت سرمربی تیم ما را بیشتر کرد. گاهی وقت ها رفتارهای برخی افراد بر اساس عرف فوتبال ما است و کاملا طبیعی بوده که جرایمی نیز داشته باشد. به طور کلی برند و شخصیت سرمربی استقلال همینطور است. او در کنار زمین پرجنب و جوش است. مربیانی که از لحاظ محبوبیت در نزد تماشاچی واقعا در صدر قرار دارند. چنین مربی ها نسبت به آنهایی که آرام می ایستند و یادداشتی روی کاغذ در حال تماشای آرام بازی هستند، محبوبیت شان بیشتر است.

چنین رفتارهایی از سرمربی پرتغالی استقلال قطعا بر جذابیتش می افزاید. او با چنین کارهایی چهره دوست داشتنی خودش را به هواداران و مردم ایران معرفی می کند. در ورزشگاه فولاد دیدم که در چند صحنه کلاهش را بر روی زمین کوبید که تمامی اینها از دیدگاه تماشاچی جذابیت خاص خودش را دارد و این مربی به تیمش تعصب دارد. در همه دنیا همینگونه است و مربی های اینچنینی خاطرخاه دارند.

کلاه ساپینتو چیست؟

کلاه ساپینتو چیست؟

ریکاردو ساپینتو با کلاه معروفش در یک بازی لیگ برتری حضور پیدا کرد. در بخش جلوی کلاهش تصویر یک شیر قرار گرفت که در دوربین های تلویزیونی زیاد واضح نیست. ظاهرا دلیل استفاده از کلاه به نظر می رسد لقبی که هواداران اسپورتینگ به او داده اند می باشد. ریکاردو در بازی ذوب آهن نیز با این کلاه با نماد شیر استفاده کرد. ساپینتو سرمربی آبی های پایتخت در بازی های اخیر با ظاهر و تیپ و استایل خاص خودش در کنار زمین حضور دارد. او همیشه از یک کلاه استفاده می کند و در بخش جلوی کلاهش تصویر یک شیر قرار دارد که لقب هواداران اسپورتینگ به او می باشد.

ریکاردو ساپینتو در زمان حضورش در باشگاه اسپورتینگ به عنوان بازیکن و شخصیت متعصب تیم و به دلیل مدل موهایش لقب rei leao به معنای شیرشاه و Coração de Leão به معنای شیردل را به خود اختصاص داده است. به همین خاطر برخی از روزها کلاهی با تصویر شیر استفاده می کند. گفتنی است سرمربی پرتغالی استقلال هنوز هم میان طرفداران و هوداران باشگاه Sporting محبوبیت دارد. به نظر شما کلاه ساپینتو چیست؟ دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها درج نمایید و درباره این سرمربی خوش استیل و خوش پوش تیم فوتبال استقلال نظرات تان را بیان نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *