اخراج گراهام پاتر از سرمربیگری چلسی

اخراج گراهام پاتر از سرمربیگری چلسی ، پاتر از جمله سرمربی های لیگ جزیره و باشگاه چلسی رسما برکنار شد. پاتر از هدایت تیم چلسی انگلیس کنار گذاشته شده است. در ادامه سایت ورزشی با این خبر مهم همراه ما باشید.

اخراج سرمربی چلسی

اخراج سرمربی چلسی:

گراهام پاتر که سرمربی چلسی در لیگ جزیره بود رسما اخراج شد. این سرمربی بعد از ناکامی و شکست های پی در پی تیم چلسی رسما از هدایت تیمش کنار رفت. پاتر در 22 مسابقه در تیم چلسی حضور داشت و 7 برد، 7 تساوی و 8 شکست را در کارنامه اش داشت. از مربیانی نظیر لوئیس انریکه، برندن راجرز و ناگلزمن به عنوان سرمری های جایگزین یاد می شود. همچنین فعلا برونو سالتو به عنوان سرمربی موقت باشگاه انتخاب شده است.

اخراج گراهام پاتر از سرمربیگری چلسی

واکنش‌های تند به اخراج سرمربی چلسی

با اخراج سرمربی تیم چلسی انگلیس برخی از هوادارا و طرفداران واکنش های جالبی در شبکه های اجتماعی داشتند. تیم چلسی بعد از ناکامی های زیاد در هفت ماه گذشته بلاخره تصمیم به اخراج سرمربی گرفت. اما هواداران باشگاه در اینترنت به این موضوع واکنش نشان دادند. این یک اتفاق خاص که باعث شد تا لیگ برتر انگلیس را به شوک بزرگ وارد کند.

گراهام در پایان تابستان بجای توماس توخل به تیم چلسی آمد. مربی انگلیسی با یک قرارداد 6 ساله در چلسی حضور پیدا کرد و اما ظاهرا این پروژه بلند مدت دیری نپایید که ناکام باقی ماند. تیم با شکست ها و تساوی های مختلف رو به نا امیدی رفت و بعد از شکست هفته قبل مقابل آستون ویلا به رتبه یازدهم جدول لیگ سقوط کرد. دهمین شکست آنها در لیگ فصل جزیره بود که باعث ایجاد اختلاف چلسی با کسب سهمیه 12 امتیازی شد. شکستی که باعث شد تا پاتر از تیم اخراج شود و باشگاه نیز یک بیانیه در این زمینه صادر کرد.

واکنش‌های تند به اخراج سرمربی چلسی

خبر اخراج پاتر در رسانه های انگلیس:

خبر اخراج سرمربی مشهور در رسانه ها و شبکه های اجتماعی انگلیس سروصدای زیادی بپا کرده است. یکی از هوادارها به حضور کوتاه مدت پاتر در چلسی و مقایسه با دوان کوتاه دیوید مویس در منچستر در فصل 14-2013 اشاره کرد.

یکی از هوادارهای باشگاه چلسی نیز در توییتر نوشت: ما همچنان کوچکترین باشگاه انگلیسی هستیم. شخصی دیگر نیز مطلبی را با عنوان «چلسی واقعا باشگاه نحسی است!» منتشر کرد. فردی دیگر نیز نوشت: ظاهرا پاتر باید در برایتون باقی بماند. حقایق باید بیان شود. فکر نمی کنم هیچ مربی بتوانددر چلسی معجزه کند. مالک باشگاه بازیکنانی را خریداری می کند که اصلا بدرد مربی نمی خورد. بعضی ها با اخراجش موفق هستند. اما حقش بود و این شخص تیم زیبایی را نابود ساخت. ناگلزمن را بیاورید و واقعا این یک انتخاب فوق العاده است.

خبر اخراج پاتر در رسانه های انگلیس

 

دلیل اخراج اخراج گراهام پاتر از سرمربیگری چلسی

علت اصلی اخراج سرمربی چلسی اعلام شد و اخراج یکباره این شخص به دلیل شکست های هفته های اخیر چلسی در مقابل آستون ویلا رقم خورد. این باعث شوک زیادی به هواداران و بازیکنان چلسی شده است.

گراهام پاتر به عنوان سرمربی باشگاه چلسی خودش را برای نشست خبری در بازی با لیورپول آماده می کرد ولی به یکباره از سمت خودش برکنار شد. ظاهرا کسب نتایج ضعیف توسط ایشان باعث اخراجش شده است. شکست در برابر تیم آستون ویلا با نتیجه 2-0 نیز مدیران چلسی را بران داشت که تصمیم بگیرند بعد از کسب هفتمین شکست این سرمربی را اخراج نمایند.

دلیل اخراج اخراج گراهام پاتر از سرمربیگری چلسی

نتایج و عملکرد ضعیف با وجود بازیکنان گران قیمت در چلسی:

تیم چلسی در این فصل عملکرد بسیار بدی داشت و با وجود بازیکنان فوق العاده و گران قیمت اما نتایج دلخواه را نتوانست بدست آورد. باشگاه چلسی در این فصل بدشانسی زیادی بدست آورد. این تیم در نهایت بد شانسی در کسب نتایج قرار گرفت. آنها با وجود فوتبالیست های گران قیمت اما در لیگ جزیره از کورس قهرمانی دور ماندند. همچنین بازیکنان تیم از طریق رسانه ها متوجه اخراج سرمربی شدند.

لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در زمینه اخراج گراهام پاتر در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
3 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *