تیم بعدی کریم بنزما چیست؟

کریم بنزما بازیکن مسلمان فرانسوی باشگاه رئال مادرید بعد از درخشش فراوان و گلزنی های بسیار تصمیم گرفت پایان کار خودش را رد رئال استارت بزند. اسطوره باشگاه رئال بعد از سالها در لباس لوس بلانکوس از این تیم می خواهد جدا شود. انتظار می رود او در روزهای آینده رسما این خبر را اعلام نماید. به نظر شما تیم بعدی کریم بنزما چیست؟ در سایت ورزشی همراه ما با جدیدترین اخبار ورزشی باشید.

کریم بنزما در عربستان سعودی؟

به گزارش سایت ورزشی ، کریم بنزما بازیکن فوق العاده و گلزن نوک حمله رئالی ها تصمیم گرفت با رئال مادرید خداحافظی نماید. بعد از سالها حضور درخشان در تیم اسپانیایی از آن جدا خواهد شد. در چند ماه اخیر خبرهای زیادی مبنی بر جدایی این بازیکن ستاره فرانسوی ها منتشر شد. عربستان سعودی و تیم الهلال خواهان به خدمت گرفتنش هستند و سخت زیر پای کریم نشستند. پیشنهادات وسوسه انگیز و سرسام آوری که این بازیکن را مجذب خود کرده است. برخی منابع از ارائه پیشنهاد 400 میلیون یورو برای دو فصل به این بازیکن داده شد. دو روز قبل فابریزیو رومانو خبرنگار معروف نقل و انتقالات در این زمینه گفت: سعودی ها در هر فصل 100 میلیون یورو به اضافه مزایا و پاداش ها به کریم پیشنهاد نمودند.

تیم بعدی کریم بنزما چیست؟تیم بعدی کریم بنزما چیست؟

تیم بعدی کریم بنزما چیست؟

رئال مادرید البته برای تمدید بنزما تلاش زیادی انجام داده است. فلوزنتینو پرز به این بازیکن علاقه دارد و می خواهد او را نگه دارد. اما لوس بلانکوس از این بازیکن خواست که در سریع ترین زمان ممکن تصمیم خودش را به مدیران اعلام کند تا در صورت جدایی به فکر جانشین باشند. دی مارزیو خبرنگار اسکای ایتالیا ادعا کرد که بنزما بعد از جلسه ای با مادریدی ها، از تمایل خود به برای حضور در فوتبال عربستان پرده برداشت.

تیم بعدی کریم بنزما چیست؟

به نقل از دی مارزیو ، کریم بنزما تصمیم خودش را گرفته و کاملا انتقالش قطعی است. فوتبالیست فرانسوی معروف دنیا حالا بعد از چهارده سال حضور با لباس رئال مادرید، به دوران حضورش در این تیم پایان خواهد داد. و پیشنهاد وسوسه انگیز سعودی ها چشم او را نیز گرفت. برنده توپ طلا در سال 2023، با لوس بلانکوس در 647 بازی در تمامی رقابت‌ها 353 گل به ثمر رساند. و 165 پاس گل داد و در مجموع 23 عنوان قهرمانی را در طول مدت حضورش در اسپانیا به دست آورد. دولت عربستان به دنبال میزبانی جام جهانی 2023 است. به همین دلیل سیاست فوتبال کشور به دنبال جذب ستارگان معروف دنیای فوتبال است. از رونالدو تا بنزما و از مهدی طارمی تا مسی همه را می خواهند جذب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *