تیم بعدی علیرضا بیرانوند مشخص شد

علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس زیر ذره بین دو باشگاه عربستانی قرار گرفته است. دروازه بان تیم ملی مایل است که اردوی تیم پرسپولیس را ترک کرده و به یک تیم عربستانی ملحق شود. در خبرهایی که پیرامون این دروازه بان منتشر شد نشان می دهد که دو باشگاه عربستانی به دنبال او هستند. در ادامه سایت ورزشی تیم بعدی علیرضا بیرانوند مشخص شد پس همراه ما باشید.

 

تیم بعدی علیرضا بیرانوند مشخص شد

بیرانوند دروازه بان شماره 1 تیم ملی ایران می تواند با پرداخت 250 هزار دلار به باشگاه پرسپولیس آزاد شود و این تنها راه پیوستنش به تیم عربستانی می باشد. تیم النصر عربستان به دنبال جذب علی بیرو می باشد. تیمی که کریس رونالدو را در فصل آتی جذب نمود. اگر این انتقال صورت بگیرد علی بیرو در کنار کریس رونالدو بازی می کند. بیرو یک زمانی در مسابقه جام جهانی 2018 بین ایران و پرتغال توانست ضربه پنالتی این بازیکن را مهار کند. این انتقال احتمال زیاد انجام می شود. احتمالا این پرسپولیس را مجاب می کند که به فکر استخدام یک دروازه بان خارجی باشد. دستمزد این دروازه بان ایرانی در لیگ عربستان 60 میلیارد تومان برآورد شده است.

تیم بعدی علیرضا بیرانوند مشخص شد

تنها فردی که می تواند مانع از جدایی علی بیرو از تیم پرسپولیس تهران شود، قطعا یحیی گل محمدی سرمربی تیمش است. علی با پیشنهاد های تیم های متمول عربستانی روبرو شده است. گلر پرسپولیس در این فصل شاهکار داشت و کلین شیت های فراوانی کرد. این بازیکن لری حالا از عربستانی ها دو پیشنهاد دریافت کرد. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی نمایندگان سعودی راهی تهران می شوند.

تیم بعدی علیرضا بیرانوند مشخص شد

شوک بزرگ به پرسپولیس یحیی گل محمدی

اگر این اتفاق نهایی شود و انتقال گلر ایرانی به یکی از باشگاه های عربستانی صورت بگیرد، کار برای پرسپولیس و گل محمدی سخت خواهد شد. علیرضا بیرانوند با پرسپولیس هنوز قرارداد دارد و بند جدایی پیشنهاد خارجی آنها نیز 250 هزار دلار می باشد. در صورت نهایی شدن مذاکرات نمی تواند مانع بزرگی برای انتقالش به لیگ عربستان باشد. یحیی تنها شخصیتی است که می تواند مانع از جدایی علی بیرو شود و هرچند خود گل محمدی اعلام کرد که شاید نیم یا یک فصل دیگر از باشگاه جدا شود.

mohamadnd
3 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *