زمان پایان لیگ برتر مشخص شد

به گزارش پایگاه خبر ورزشی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال به طور تقریبی زمان پایان لیگ برتر را مشخص کرد. بدین ترتیب زمان پایان لیگ برتر مشخص شد.

زمان پایان لیگ برتر مشخص شد

به گزارش ورزشی و به نقل از برنامه شب های فوتبالی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال سهیل مهدی اعلام کرد که لیگ جاری (بیست و دوم) در حدفاصل ۱۵ تا ۲۰ خردادماه به پایان می‌رسد. وی افزود: با این تاریخ، تیم‌ها فرصت خوبی برای استراحت و ریکاوری پیدا خواهند کرد. تیم‌های لیگ برتر، سپس بعد از چند هفته رقابت در لیگ بعدی (لیگ بیست و سوم)، وارد لیگ قهرمانان آسیا در شهریور خواهند شد.

لیگ برتر در 15 الی 20 خرداد پایان می یابد
لیگ برتر در 15 الی 20 خرداد پایان می یابد

او پیرامون تغییر زمان رقابت بیت پرسپولیس و سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به دلیل بازی دوستانه سپاهان و زنیت نیز توضیحاتی ارائه داد. سپاهان چهار ماه قبل، پیش از قرعه‌کشی جام حذفی این موضوع را اعلام کرده بود. باشگاه زنیت یک بازه زمانی ۲۰ روزه برای مسابقه برابر پاهان اعلام آمادگی کرده بود. باشگاه زنیت یک باشگاه مطرح در سطح اورپا است. قطعا، حضورش در ایران می‌توانست برای فوتبال ما مفید واقع شود. ما آن زمان نمی‌دانستیم پرسپولیس و سپاهان با هم بازی خواهند کرد. در همان روزهای جام جهانی، مدیرعامل باشگاه سپاهان موضوع بازی دوستانه را مطرح کردند. و ما پس از بررسی گفتیم که زمان مناسب دیدار با زنیت، زمان مسابقه فولاد در لیگ قهرمانان آسیا می‌رود.

رئیس کمیته مسابقات اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ی رقابت‌ها و پیش از اعلام نتایج کنونی، باشگاه سپاهان پیش از مسابقه با پرسپولیس با فولاد، گل‌گهر، ذوب آهن بازی خواهد کرد. بنابراین بازی‌های سنگینی قبل از بازی با تیم زنیت روسیه دارد. اگر بازی زنیت نبود، پرسپولیس هفت روز استراحت داشت. این فاصله، از نظر فنی به باشگاه پرسپولیس آسیب نمی‌زند. ما مسابقه‌ای را جابجا نکردیم. صرفاً بازی سپاهان را در آخرین روز جام حذفی گذاشته‌ایم. بنابراین فشردگی بیشتر به سپاهان تحمیل شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *