شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از استقلال

باشگاه پرسپولیس اسناد و مدارک لازم برای شکایت از باشگاه استقلال را منتشر کرده است. در این پست از ورزشی، جزئیات شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از استقلال را بررسی می‌کنیم.

شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از استقلال

به گزارش ورزشی، بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال خلیج فارسی در حالی در جریان است که تیم‌های مدعی به خاطر عدم رعایت سقف قرارداد همچنان در حال شکایت از یکدیگرند.

باشگاه سپاهان اصفهان و پرسپولیس هر یک به بخاطر عدم رعایت سقف بودجه در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر به ترتیب با کسر چهار و یک امتیاز جریمه شدند. به علاوه، تیم های سپاهان مبلغ ۴۰ میلیارد و پرسپولیس مبلغ ۱۰ میلیارد تومان محکوم به پرداخت جریمه نقدی شدند. جریمه‌ای سنگین که بسیار جنجال به پا کرد.

پرسپولیس مدارک لازم را برای شکایت از استقلال، اعلام کرده است.
پرسپولیس مدارک لازم را برای شکایت از استقلال، اعلام کرده است.

اما اکنون پرسپولیس به طور کاملاً جدی، رای جریمه علیه استقلال، درخواست خود را به کمیته انضباطی ارسال کرده است. باشگاه پرسپولیس، مواردی از قبیل پرداخت پاداش بابت برد آبی پوشان در هفته هفتم، کاهش مبلغ قرارداد اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم که عجیب است. به علاوه، عدم رعایت سقف بودجه قرارداد با عنابت به مدارک منتشره از سوی باشگاه استقلال را عنوان استدلالش برای این شکایت مطرح کرده است.

باشگاه پرسپولیس جزئیات پرداخت پاداش به تمامی اعضای تیم استقلال را به کمیته انضباطی ارائه می‌کند. علاوه بر این موارد، مسئولان پرسپولیس نامه نگاری‌های رسمی استقلال مبنی بر هزینه ۳۲۳ میلیارد تومانی، صرف نظر از مبلغ قرارداد «گوستاوو بلانکو» را نیز اعلام می‌کنن. در شرایطی که طبق قوانین سازمان لیگ می‌بایست در محدوده‌ی ۳۱۰ میلیارد تومان این کار را می‌کردند.

به هر شکل، پرسپولیس علیه استقلال شکایت خود را مطرح کرده است. اما اینکه آیا این شکایت باعث کسر امتیاز خواهد شد یا خیر؟ و اینکه آیا باشگاه استقلال دلیل لازم و کافی در خصوص پرداختی‌های ویژه و مبهم را به کمیته انضباطی ارائه خواهند کرد. همگی مشروط به تایید مسئولان ذیربط است.

Pooria
28 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *