همسر دنی آلوز کیست؟

جوانا سانز همسر دنی آلوز بازیکن برزیلی و سابق باشگاه بارسلونای اسپانیا است. جوانا و دنی در سال 2015 باهم از طریق دوستی مشترک آشنا شدند. سانز متولد سال 1993 اهل جزیره تنریف اسپانیا می باشد. در ادامه سایت ورزشی با اگر می خواهید بدانید همسر دنی آلوز کیست؟ با ما همراه شوید.

 

همسر دنی آلوز کیست؟

سوپر مدل اسپانیایی از 17 سالگی در نمایش های مد شرکت داشت. او با بسیاری از برندهای معروف دنیا همانند ایوسن لورن و لورئال همکاری داشته است. سانز در شهر مادرید اسپانیا زندگی می کند و این زوج قبل از پیوستن آلوز به تیم یونتوس در ایتالیا باهم آشنا شدند. دنی سه بار از سانز خواستگاری نمود تا بلاخره نامزدی او را پذیرفت. بر اساس برخی گفته ها، سانز علاقه ای به ازدواج کردن نداشت و به پذیرش حلقه نامزدی آلوز کاملا بی میل بوده است. این زوج بلاخره در سال 2017 به طور رسمی در مراسم خصوصی در یک جزیره اسپانیا باهم ازدواج نمودند.

همسر دنی آلوز کیست؟

دنی آلوز قبل از آن نیز در سال 2008 با دینورا سانتانا ازدواج نمود. این زوج با داشتن دو فرزند به نام های دنیل و ویتوریا در سال 2011 از هم جدا شدند. سانتانا مدیر آژانس فوتبال Kick & Run Sports Management در آلمان می باشد. بعد از جدایی این زوج از همدیگر، سانتانا به دنی کمک نمود تا به بارسا بپیوندد و انتقالش به تیم یووه در سال 2016 را نیز آسانتر کرد.

 

همسر دنی آلوز کیست؟

جوانا سانز کیست؟

همسر دنی آلوز ستاره فوتبال برزیل بعد از دستگیری او به اتهام تجاوز جنسی به یک زن در کلاب شبانه درخواست طلاق داد. دنی 39 ساله بعد از جدایی از تیم بارسا در 2022 ، در یک تیم مکزیکی بنام پوماس مشغول بازی شد. او جزو پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ به حساب می آید. این بازیکن فوتبال در ابتدا ادعا کرد که زن شاکی خود را نمی شناسد، چند روز بعد مدعی رضایت این زن از رابطه جنسی اش با او شد.

بعد از آن که همسرش جوانا سانز مدل 29 ساله اسپانیایی عکس های مشترک خود و شوهرش را از صفحه اینستاگرام حذف نمود. سانز قبل نیز با انتشار یک ویدیو در اینستاگرامش از سختی و رنج هایی که بعد از دستگیری دنی در شهر بارسلون تنها چند روز بعد از مرگ مادرش تحمل کرد گفت. با این حال بعد از آنکه دنی آلوز حاضر به دیدار با او در زندان نشد، سانز به وکلای خودش اعلام کرد تصمیم به جدایی از این بازیکن فوتبال گرفت.

همسر دنی آلوز کیست؟

تصمیم جدایی سانز از دنی آلوز:

تصمیم سانز برای حذف عمدی عکس های مشترک خودش با همسر سابقش در اینستاگرام به استثنای چند عکس تبلیغاتی، بعد از ابراز حمایت اولیه او از این ستاره برزیلی صورت گرفت. بعد از ادعای یک زن ۲۳ ساله درباره ی تجاوز آلوز به او در یکی از کلاب های شبانه ی شهر بارسلون، این فوتبالیست روز ۲۰ ژانویه دستگیر شد. با حکم دادگاهی در بارسلون آلوز راهی زندان شد و او از آن زمان در زندانی در خارج این شهر به سر می برد. آلوز که پیش از پیوستنش به باشگاه مکزیکی اونام پوماس در سال گذشته، در دو دوره برای تیم بارسلونا توپ زده بود.

بعد از دستگیری آلوز، سانز در پیامی اینستاگرامی گفت که دو تا از ستون های زندگی خود، همسر و مادرش را از دست داده است. آنها چند ساعت پیش از انتشار خبر انتقال آلوز به زندان، سانز تصویری از خود در کنار همسرش که آن ها را دست در دست یکدیگر نشان می داد، منتشر کرد و نوشت: «در کنار هم». وقتی از مدیر برنامه های سانز درباره ی خبر درخواست طلاق این مدل اسپانیایی سؤال شد، او در پاسخ گفت که سانز تاکنون اظهار نظری در این خصوص نداشته است و این رویه را نیز ادامه خواهد داد. در این میان، همسر سابق سابق آلوز، دینورا سانتانا به حمایت از ستاره فوتبال برزیل برآمده است.

همسر دنی آلوز کیست؟

صحبت های سانتانا بعد از دستگیری آلوز:

سانتانا هفته قبل در مصاحبه ای گفت: هنوز در شوک هستم و انگار کابوس است که اتفاق نیفتاده است. این زن تاجر برزیلی که از آلوز ۲ فرزند دارد. با تأکید بر اطمینانش از بی گناهی همسر سابقش گفت که او هرگز مرتکب چنین کاری نمی شود.

همسر دنی آلوز کیست؟

سانتانا در اینباره گفت: «به این خاطر این را می گویم که ۲۲ سال است که او را می شناسم و ۱۰ سال هم همسرش بودم. هم من هم بچه هایم از این اتفاق شوکه ایم.». در ابتدا گفته می شد آلوز به قرار دادن دست هایش بر روی لباس زیر زن شاکی اش در یک کلاب شبانه متهم شده است. اما بعداً اعلام شد زن شاکی مدعی شده آلوز به صورتش سیلی زده است. و در دستشویی کلاب شبانه به او تجاوز کرده بود. مقامات قضایی اسپانیا تحقیقات از آلوز به ظن تجاوز جنسی به یک زن را تأیید کرده اند. در پایان اگر درباره همسر دنی آلوز کیست؟ دیدگاه یا نظری دارید آن را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *