پرونده تجاوز دنی آلوز به کجا رسید؟

دنی آلوز فوتبالیست ستاره سابق تیم بارسلونای اسپانیا و تیم ملی برزیل در سال قبل درگیر یک پرونده تجاوز جنسی شده است. دادگاه بارسلونا نیز درخواست تجدید نظر درباره پرونده آلوز را رد نمود تا این فوتبالیست مشهور همچنان در زندان کشور اسپانیا باقی بماند. در ادامه با پرونده تجاوز دنی آلوز همراه ما باشید.

 

پرونده تجاوز دنی آلوز:

به گزارش سایت ورزشی و به نقل از گلوبو ، دادگاه دنی آلوز ستاره سابق بارسلون اعلام نمود که این بازیکن فعلا باید همچنان درون زندان باقی بماند. بر اساس درخواست وکیل وی برای آزادی او رد شد. پرونده تجاوز جنسی این بازیکن برزیلی از آخر ژانویه در جریان است. بازیکن ملی پوش تیم برزیل 126 بار لباس کشورش را پوشید. در یک برهه جزو ستاره های بارسلونا محسوب می شد.

پرونده تجاوز دنی آلوز به کجا رسید؟

پرونده دنی آلوز نشان می دهد که یک زن 23 ساله آنطور که گزارش داد این بازیکن فوتبال در بارسلونا به او تجاوز کرده است. به همین علت با شکایت این دختر خانم ، دنی آلوز در بارسلونا دستگیر و روانه زندان شد. دنی ابتدا هر نوع تجاوز جنسی را انکار کرد. وکیل او بعدا اعلام نمود که این اعمال با رضایت زن صورت گرفته است. دلایلی که قاضی برای عدم آزادی دنی آلوز بیان نمود، جدی بودن اتهام و خطر فرار بود. در جلسه دادگاهی وکیل مدافع پیشنهاد نمود که این بازیکن فوتبال پاسپورت خود را تحویل دهد و مرتبا با پلیس در ارتباط باشد. بازیکن برزیلی تا سال 2022 با بارسلونا قرارداد داشت و این اواخر با باشگاه مکزیکی پوماس قرارداد داشت.

پرونده تجاوز دنی آلوز به کجا رسید؟

پرونده تجاوز دنی آلوز به کجا رسید؟

پرونده تجاوز این بازیکن همچنان باز است. دادشگاه بارسا برای رسیدگی به پرونده این فوتبالیست دستور بازداشت موقت داد و او متهم به تجاوز زن جوان در کلوپ شبانه شد. حتی این چهره معروف فوتبالی درخواست تجدید نظر و آزادی از زندان کرده بود که رد شد. جلسه ای تشکیل شد که درخواست آلوز در آن با مخالفت دادسرا و دادستان خصوصی روبرو شد.

پرونده تجاوز دنی آلوز به کجا رسید؟

جزئیات جدید از روابط آن شب در دیسکو فاش شد. یک برنامه تلویزیونی به گزارش پلیس در شب حمله ادعایی در محل بوده است نیز دسترسی پیدا کرد. همچنین اطلاعات دیگری که تجاوز جنسی دنی آلوز به یک زن در دیسکو را اثبات می کند. دوربین مدار بسته در آنجا است. ظاهرا تصویر ستاره سابق بارسایی ها در حال نادیده گرفتن قربانی (که گریه می کرد). در حالی که دوستش و کارکنان ساتون او را دلداری می دادند، ضبط کرد.

پرونده تجاوز دنی آلوز به کجا رسید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *