همسر احسان حاج صفی کیست؟ | عکس مراسم ازدواج احسان حاج صفی

در این پست از ورزشی به بیوگرافی مختصر از احسان حاج صفی و همسرش می‌پردازیم. همسر احسان حاج صفی کیست؟

بیوگرافی احسان حاج صفی و همسرش

ورزشی: عکس لو رفته از مراسم ازدواج احسان حاج صفی
ورزشی: عکس لو رفته از مراسم ازدواج احسان حاج صفی

احسان حاج‌ صفی بازیکن تیم سپاهان و تیم ملی کشورمان، متولد 6 اسفند 1368 و اهل کاشان است. احسان تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخوانده است، او خجالتی و زیاد اهل حرف زدن نیست به قول خودش مرد عمل است. الگوی فوتالی او رائول گونزالز است. همچنین درباره‌ی خودش می‌گوید که کمرو و خجالتی است.

احسان حاج‌صفی 34 ساله که نمایش خوبی در جام جهانی داشت. او هم اکنون عضو باشگاه المپیاکوس یونان است. در رقابت‌های جام جهانی نیز کاپیتان کشورمان بوده است.

ورزشی: <yoastmark class=

احسان حاج‌ صفی تابستان 96 با انتشار عکسی خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد. هاقبک و دفاع راست تیم ملی کشورمان، مراسم ازدواج خود را با همسرش آذین در یونان و در زمانی که در این کشور توپ می‌زد برگزار کرد. احسان حاج صفی که در یکی از آ اک آتن یونان بازی میکنرد. به همین دلیل، جشن ازدواجش را در کشور یونان و شهر آتن برگزار کرد.

جنجال بازی با اسرائیل

ورزشی: تصویری از <yoastmark class=

احسان حاج صفی به علت بازی برابر تیم اسرائیلی در رقابت‌ها اروپایی در دردسر افتاد. اما او معذرت خواهی کرد و موضوع حل و فصل شد. حاج‌صفی به همراه سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد. احسان  در هر دو بازی سپاهان در جام باشگاه‌های جهان لباس زرد این تیم را بر تن کرد. او  مدتی است در یونان پا به توپ است. به همین خاطر تصمیم گرفت مراسم ازدواجش را در همین کشور برگزار کند. تصاویر مراسم ازدواج این دو زوج زیبا را در این پست می بینید.

مطالب مرتبط: همسر حسین ماهینی کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *