همسر اللهیار صیادمنش

همسر اللهیار صیادمنش : الهیار صیادمن که در گذشته فوتبالیست استقلال بوده و هم اکنون در لیگ دسته دوم انگلیس بازی می کند، در صنعت مد فعالیت می کند و ملی پوش ترکیه ای است. چندی پیش این زوج مراسم نامزدی برگزار کردند و این دختر ترکیه ای در صفحه اینستاگرام خود صیادمنش را به عنوان عشق خود معرفی کرد. به نظر می رسد الهیار یک فروشگاه بزرگ کالاهای ورزشی در لندن دارد و این ارتباطی است که آنها با هم دارند.

الهیار صیادمنش متولد 1380 در آمل مازندران، فوتبالیست جوان با استعدادی است. او در سن 14 سالگی پیش از این در تیم پدیده ساری بازی می کرد. او از خانواده ای کشتی گیر است و پدرش از اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران بود. استعداد الهیار در زمین باعث شد تا او در تیم ملی جوانان ایران حضور داشته باشد و در جام جهانی نوجوانان با به ثمر رساندن سه گل و یک پاس گل عملکرد خوبی داشت. همین امر باعث شد تا او با باشگاه استقلال قرارداد امضا کند.

همسر اللهیار صیادمنش
همسر اللهیار صیادمنش

انتقال به سایپا

الهیار صیادمنش پس از جام جهانی نوجوانان پیشنهادی از تیم گالاتاسرای ترکیه دریافت کرد که این انتقال محقق نشد. در عوض با تیم سایپا قرارداد بست اما در نهایت پشیمان شد و متقابلاً قرارداد را فسخ کرد. ماور ایکاردی مهاجم آرژانتینی تیم اینتر ایتالیا، بت ورزشی الهیار صیادمنش است و دو خواهر و یک برادر دارد.

در مورد زندگی شخصی الهیار صیادمنش، او به تازگی در اینستاگرام خبر ازدواج خود را داده است و بسیاری از طرفداران کنجکاو هستند که از همسرش بدانند. همانطور که قبلا ذکر شد، او یک شهروند ترکیه است و در بریتانیا اقامت دارد. این زوج مراسم نامزدی رسمی داشتند و به نظر می رسد رابطه آنها قوی است.

الهیار صیادمنش متولد 17 تیر 1380 در آمل مازندران، ستاره نوظهور فوتبال است که به مهارت های امیدوارکننده اش شهرت دارد. صیادمنش با قد 178 سانتی متری این شانس را پیدا کرد که در سنین پایین در لیگ اروپا بازی کند. او در فصل 1376-1377 برای استقلال تهران بازی کرد و در تیم ملی نوجوانان اوج گرفت. عملکرد خوب صیادمنش در جام جهانی نوجوانان با به ثمر رساندن سه گل و یک پاس گل، پیشنهادی از تیم گالاتاسرای ترکیه به او داد اما در نهایت این انتقال محقق نشد.

عکس همسر اللهیار صیادمنش
عکس همسر اللهیار صیادمنش

خانواده

او دو خواهر و یک برادر دارد. صیادمنش از خانواده ای کشتی گیر است و پدرش عضو تیم ملی کشتی آزاد ایران بوده و اکنون از پیشکسوتان باتجربه کشتی است. صیادمنش در 14 سالگی در تیم پدیده ساری بازی می کرد. سپس به تیم «پدیده ساری» ساری پیوست و عملکرد موفق خود را ادامه داد. در نتیجه عباس چمنیان از او برای حضور در تیم ملی جوانان ایران دعوت کرد. صیادمنش از آنجا پیش از انتقال به آکادمی باشگاه سایپا در تیم های مختلف از جمله پرسپولیس قائم شهر و پگاه عامل بازی کرد.

مور ایکاردی، مهاجم با استعداد آرژانتینی که در حال حاضر برای تیم اینتر ایتالیا بازی می کند، به عنوان یک الگوی ورزشی برای صیادمنش عمل می کند. صیادمنش در دوران بازیگری خود در جام جهانی نوجوانان خوش درخشید و سه گل و یک پاس گل به ثمر رساند که منجر به خریدش از سوی تیم استقلال شد. با اینکه بعدا با تیم سایپا قرارداد بست اما در نهایت پشیمان شد و قرارداد فسخ شد.همس

در پایان

الهیار صیادمنش یک استعداد آینده دار فوتبال است که توجه بسیاری از علاقه مندان به فوتبال در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. با ادامه بازی او در دسته دوم انگلیس، بسیاری از هواداران و علاقه مندان به ورزش در سراسر جهان مشتاقانه منتظر دیدن او در آینده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *