رئال مادرید برنامه ای برای ارلینگ هالند نخواهد داشت

در دنیای فوتبال، چیزهای کمی هیجان انگیزتر از ظهور یک استعداد جوان است که پتانسیل تبدیل شدن به یک فوق ستاره را دارد. یکی از این بازیکنان، ارلینگ هالند، مهاجم نروژی است که با بازی های باورنکردنی خود برای بوروسیا دورتموند، دنیای فوتبال را به تسخیر خود درآورده است.رئال مادرید برنامه ای برای ارلینگ هالند نخواهد داشت

هالند

هالند با انتقال به برخی از بزرگترین باشگاه های اروپا از جمله رئال مادرید و منچسترسیتی مرتبط بوده است. با این حال، به گفته کارلو آنچلوتی، مدیر رئال مادرید، غول های اسپانیایی رویکرد خود را برای سازگاری با مهاجم جوان تغییر نمی دهند.

هالند در منچستر
هالند در منچستر

اضهارات انچلوتی

آنچلوتی در مصاحبه ای با نشریه اسپانیایی مارکا گفت: “ما برنامه ای برای هالند نداریم. همانطور که بدون او با او بازی می کنیم. ما تیمی هستیم که به عنوان یک واحد بازی می کنیم و این کار را خواهیم کرد. به این کار ادامه دهید.”

این اظهارات آنچلوتی در تضاد با رویکرد منچسترسیتی است که گویا مدتی است هالند را جستجو کرده است. با این حال، علیرغم علاقه آنها به این بازیکن، پپ گواردیولا، سرمربی سیتی تاکید کرده است که تیمش سبک بازی خود را برای پذیرش او تغییر نخواهد داد.

اضهارات گواردیولا

گواردیولا در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل سال جاری گفت: “ما روش بازی خود را تغییر نمی دهیم زیرا این یا آن بازیکن را داریم. ما خود را با بازیکنانی که داریم وفق خواهیم داد، نه برعکس.”

هر دو رئال مادرید و منچسترسیتی به دلیل قدرت تهاجمی و سبک بازی مبتنی بر مالکیت شهرت دارند. به نظر می رسد که هر دو باشگاه به جای ایجاد تغییرات قابل توجه برای پذیرش یک بازیکن، مایلند به سیستم های موجود خود اعتماد کنند.

آینده هالند همچنان نامشخص است و طبق گزارش ها، چندین باشگاه بزرگ به جذب او علاقه مند هستند. با این حال، واضح است که هر کسی که مهاجم جوان را به خدمت بگیرد، باید سیستم خود را با مجموعه مهارت های منحصر به فرد او تطبیق دهد.

توانایی باورنکردنی هالند در گلزنی و حضور فیزیکی او را به یکی از مورد علاقه ترین بازیکنان فوتبال جهان تبدیل کرده است. دیدن اینکه او در نهایت به کجا می رسد و تیم جدیدش چگونه سیستم خود را برای به دست آوردن بهترین نتیجه از او تطبیق می دهد بسیار جذاب خواهد بود.

در پایان

در حالی که رئال مادرید برنامه ای برای ارلینگ هالند نخواهد داشت و منچسترسیتی سبک خود را برای پذیرش او تغییر نداده است، واضح است که استعداد این مهاجم جوان هر تیمی را که او را جذب می کند مجبور می کند تا تغییراتی در سیستم خود انجام دهد. . هالند استعداد کمیاب است و هر تیمی که بتواند خدمات او را تضمین کند، یک فوق ستاره بالقوه در دستان خود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *