با همسر ارسلان مطهری آشنا شوید!

یکی از بازیکنان خوش چهره و تکنیکی و گلزن باشگاه استقلال امیر ارسلان مطهری است. ارسلان مطهری متولد 19 اسفند ماه سال 1371 در شهر گرمسار می باشد. قد ارسلان مطهری 1 متر و 80 سانتی متر است. در این مطلب از سایت ورزشی می توانید با زندگی شخصی و با همسر ارسلان مطهری آشنا شوید!

 

بیوگرافی امیر ارسلان مطهری بازیکن استقلال:

ارسلان مطهری بازیکن معروف به گیتارزن استقلال که بعد از گل شادی معروف گیتار خودش را رونمایی می کند. شماره پیراهن این بازیکن در استقلال عدد 72 می باشد و پست مهاجم است. ارسلان فوتبال خودش را از زیر 19 ساله استیل آذین شروع کرد و سپس به داماش تهران پیوست. این بازیکن حتی مدتی هم در تیم 21 ساله های مقاومت تهران بازی کرد و بعد از آن نیز با فوتبال خودش باعث قهرمانی زیر 21 ساله های نفت در فصل 93-1392 مسابقات لیگ برتر آسیا ویژن تهران شد.

با همسر ارسلان مطهری آشنا شوید!

حضور ارسلان در نفت تهران

این بازیکن در سال 2014 با قرارداد 3 ساله به نفت تهران پیوست. نخستین بازی خودش را در این تیم در برابر راه آهن به عنوان بازیکن تعویضی حسین ابراهیمی انجام داد. همچنین اولین گل خودش را در مقابل گسترش فولاد زد. مطهری حتی در سال 2015 توانست در مقابل الشباب اولین پیروزی باشگاهی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رقم بزند.

 

حضور مطهری در تیم استقلال تهران:

او قبلا در ذوب آهن بازی می کرد که در سال 1389 به باشگاه استقلال تهران پیوست. این بازیکن در نیم فصل اول لیگ نوزدهم با پیراهن ذوب موفق شد 5 گل بزند. در فصل های اخیر همیشه شایعه حضورش در استقلال مطرح می شد و بارها تمایلش را برای حضور در این تیم مطرح کرد. سپس به رویای خودش رسید.

مهاجم گلزن استقلال؛ در تیم ملی فوتبال زیر ۲۲ سال ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۲ سال ای‌اف‌سی ۲۰۱۳ حضور داشت و دو بازی در برابر زیر ۲۲ سال ژاپن و زیر ۲۲ سال استرالیا انجام داد.

با همسر ارسلان مطهری آشنا شوید!

حضور در تیم ملی امید ایران

این بازیکن برای بازیهای آسیایی تیم ملی فوتبال امید ایران توسط نلود وینگادا در سال 2014 دعوت شد. اسم او در لیست تیم امید در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال ای اف سی 2016 وجود داشت. به عنوان بهترین بازیکن قهرمانی فوتبال زیر 23 ساله های غرب آسیا 2015 برگزیده شد. مطهری در این تورنمنت سه گل زد و یکی از آنها در فینال مقابل سوریه بود که ایران با دو گل پیروزشد.  در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۶، مطهری در فینال گل نخست ایران را در برابر سوریه به ثمر رساند و به نخستین قهرمانی ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال ای‌اف‌سی ۲۰۱۶ کمک کرد.

 

ارسلان مطهری در تیم ملی

ارسلان مطهری در مه ۲۰۱۵ توسط کارلوس کیروش به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد.

با همسر ارسلان مطهری آشنا شوید!

 

ازدواج و همسر ارسلان مطهری

امیر ارسلان مطهری بازیکن استقلال هنوز ازدواج نکرده و هیچ منابعی آن را به طور رسمی تایید نکرده اند و در حال حاضر مجرد و با خانواده زندگی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *