آیا دمبله با بارسلونا تمدید می‌کند؟ | جزییات تمدید دمبله با بارسلونا

گزینه‌ی تمدید دمبله با بارسلونا روی میز است و هر دو طرف می‌خواند تا 2028 تمدید کنند.

تمدید دمبله با بارسلونا در شرف وقوع

باشگاه بارسلونا برای تمدید قرارداد عثمان دمبله دست به کار شده است. چند هفته پیش، اولین ملاقات بین ایجنت او، موسی سیسوکو، و مربیان نقل و انتقالات بارسلونا، ماتو آلمانی و جوردی کرایف برگزار شد. این اولین دیداری بود که در آن هیچ رقمی صحبت نشد، اما در آن دو طرف اهداف خود را به صراحت بیان کردند.

اولین ملاقات

بارسلونا خواهان تمدید بازیکن است. اینگونه بود که مدیران این موضوع را به این نماینده رساندند و اظهار داشتند که از عملکردی که او در طول فصل ارائه کرده و حضورش در باشگاه بسیار خوشحال هستند. این بازیکن نیز به نوبه خود تمایل خود را برای ادامه کار اعلام کرد. او در بارسلونا و در تیم بسیار احساس می‌کند که در خانه است. دمبله همچنین از اعتماد ژاوی برخوردار است که از زمان حضورش روی نیمکت همیشه از او حمایت کرده است.

کاهش بند فسخ

اما در سطح قراردادی یک مشکل وجود دارد و آن کاهش بند خرید فرانسوی است. در حال حاضر، آزادی او 100 میلیون یورو هزینه دارد، اما در ماه‌های ژوئن و ژوئیه به 50 کاهش می‌یابد. که فرصت خوبی برای سایر باشگاه‌ها برای جذب اوست. زیرا این قیمت بازار کمتر از ارزش بازیکن است. اما بازیکن نمی‌خواهد از این بند استفاده کند و می‌خواهد تمدید کند. این چیزی است که او از طریق سیسوکو بیان کرد و در باشگاه آنها می‌دانند که دمبله به قول خود عمل می‌کند.

پیشنهاد تمدید دمبله با بارسلونا

محتوای جلسه اول این بود. بارسلونا موافقت کرد که به زودی یک پیشنهاد رسمی برای آنها ارسال کند. باشگاه به او یک قرارداد طولانی پیشنهاد می‌دهد. آنها خواهان تمدید طولانی مدت هستند. بنابراین می خواهند او تا سال 2028 بماند. با وجود مشکلاتی که در سال های اولیه وجود داشت، او اکنون بازیکنی بسیار ارزشمند است که ژاوی و باشگاه برای آینده او شرط بندی می‌کنند.

هر دو طرف می خواهند تمدید کنند

حالا عوامل این بازیکن باید این پیشنهاد را ارزیابی کنند. باشگاه مایل است قبل از خروج ماتو آلمانی که در 30 ژوئن انجام می شود، آن را به سرانجام برساند. اکنون، یک روند مذاکره در حال انجام است، اما به نظر می رسد که دو طرف به توافق خواهند رسید.

در این صورت، صورتحساب دستمزد مشکلی ایجاد نخواهد کرد زیرا دستمزد این بازیکن فرانسوی برای فصل آینده از قبل در نظر گرفته شده است. او یک سال دیگر از قرارداد کنونی‌اش باقی مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *