آیا گوندوگان به بارسلونا می‌رود؟ | آبی‌اناری‌ها به جذب گوندوگان امیدوارند

به گزارش ورزشی، بارسلونا از نهایی کردن قرارداد برای جذب ایلکای گوندوگان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی مطمئن است. اما آیا گوندوگان به بارسلونا می‌رود؟

آیا گوندوگان به بارسلونا می‌رود؟

کاپیتان من سیتی در این فصل فرم خیره کننده‌ای برای باشگاهش داشته است. او هفت گل به ثمر رساند و سه پاس گل در تمامی رقابت ها به ثبت رساند.

گوندوگان در برد آخر هفته مقابل لیدز یونایتد در ورزشگاه اتحاد دو گل به ثمر رساند و پپ گواردیولا پس از بازی با مطبوعات، از آلمانی خواست که در منچسترسیتی بماند.

او گفت: در مورد قرارداد گفتم باشگاه مشغول است و نظر من را می‌داند، آنها بالاتر از من هستند، خوب و بد تصمیم را با هم می‌گیریم. ربطی ندارد که اگر دو گل باورنکردنی به ثمر رسانده یا امروز چقدر خوب بازی کرد. با خواندن فضاها، او توانایی زیادی دارد. با دویدن باورنکردنی در یک سوم پایانی، نشان می‌دهد که چقدر باهوش است.

لازم نیست دو گل بزنیم تا بدانیم دقیقا چقدر این بازیکن را دوست دارم و از کار کردن با او لذت می برم و دوست دارم در آینده بیشتر در سیتی بماند.”

ورزشی: گواردیولا دوست دارد که گوندوگان در منچستر سیتی بماند، اما شرایط جور دیگری پیش می رود
ورزشی: گواردیولا دوست دارد که گوندوگان در منچستر سیتی بماند، اما شرایط جور دیگری پیش می رود

گوندوگان بر سر دو راهی تمدید با رفتن

قرارداد فعلی این هافبک در ورزشگاه اتحاد در ماه ژوئن به پایان می رسد.  علیرغم درخواست‌های گواردیولا، ورزشی متوجه شد که گوندوگان در حال حاضر به سمت بارسلونا حرکت می‌کند.

منابع تایید کردند که به هافبک سابق بوروسیا دورتموند با پیشنهاد قراردادی دو ساله در نیوکمپ، با گزینه ای برای یک سال دیگر پیشنهاد شد و خانواده این بازیکن مشتاق زندگی در اسپانیا هستند.

مذاکرات بین نمایندگان گوندوغان و بارسلونا در حال حاضر ادامه دارد و  ماتئو آلمانی مایل است تا پایان ماه می با او به توافق برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *