رئال به دنبال جایگزین بنزما | آیا هری کین به رئال مادرید می‌رود؟

رئال مادرید آمادگی خود را برای جذب هری کین و جایگزینی کریم بنزما اعلام کرده است. با وجود پیشنهاد چند باشگاه اروپایی، آیا هری کین به رئال مادرید خواهد پیوست؟

آیا هری کین به رئال مادرید می‌رود؟

بنزما روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی رسما خروج خود از رئال را قصد داشت اعلام کند. اما ابتدا خیلی عجله نکرد و گفت دوست دارد یک فصل دیگر در رئال بماند.

با این حال، این بازیکن فرانسوی به تصمیم اصلی خود بازگشت. باشگاه رئال روز یکشنبه تایید کرد که این مهاجم کهنه کار تابستان امسال پس از 14 سال حضور در سانتیاگو برنابئو جدا خواهد شد.

همانطور ورزشی در ابتدای این ماه گزارش داد، کین به عنوان جانشین ترجیحی کارلو آنچلوتی برای بازیکن فرانسوی شناخته شده است. منابع تایید کرده‌اند که برنامه‌هایی برای جذب کین به مادرید در حال انجام است.

در لیست رئال مادرید بازیکنانی همچون کای هاورتز از چلسی، ویکتور اوسیمن از ناپولی و خوسلو از اسپانیول است. اما مقامات رئال بیش از همه دوست دارند که به سراغ هری کین بروند.

کین تنها یک سال از قراردادش با تاتنهام باقی مانده است. او مورد توجه منچستریونایتد و بایرن مونیخ است، اما نیاز مبرم رئال به یک مهاجم جدید باعث شده که آنها هم وارد رقابت شوند.

موضع تاتنهام و خواسته‌ی خود کین

دنیل لوی، رئیس اسپرز، طبیعتا دوست ندارد هری کین را بفروشد. اما در صورت اجبار، ترجیح وی، تجارت با یک باشگاه خارج از انگلستان و بیش از همه، رئال مادرید است.

با این حال، متقاعد کردن کین برای ترک انگلیس، جایی که او تنها 47 گل پشت سر آلن شیرر در جدول گلزنان تاریخ لیگ برتر قرار دارد، برای رئال یا هر تیم دیگری در خارج از کشور کار آسانی نیست.

رئال مادرید پس از تایید جدایی بنزما، مارکو آسنسیو، ماریانو دیاز و ادن هازارد در نقل و انتقالات آزاد، آماده است تا در تابستان امسال خط حمله خود را تغییر دهد و گزینه‌های فصل آینده را روشن کند.

در شرایط فعلی، تنها وینیسیوس جونیور، رودریگو و آلوارو رودریگز 18 ساله در سال آینده در مورد مهاجمان با رئال قرارداد دارند. شرایطی که لوس بلانکوس را مجبور می کند تابستان امسال وارد میدان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *