لیونل مسی از همسرش جدا می‌شود؟

خبرهایی در رسانه های مختلف جهان دست به دست می شود که رابطه لیونل مسی و آنتونلا بهم خورده است. بنابرگفته های برخی رسانه ها جدایی قریب الوقوع این زوج جوان در حال رخ داده است. در ادامه سایت ورزشی با لیونل مسی از همسرش جدا می‌شود؟ همراه شوید.

 

لیونل مسی از همسرش جدا می‌شود؟

به گزارش سایت ورزشی، روابط لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو یکی از محکم ترین روابط زناشویی در بین فوتبالیست ها شناخته می شود. مسی و همسرش از سن 9 سالگی عاشق همدیگ بوده اند و باهم رفاقت صمیمی داشتند و در نهایت نیز زن و شوهر شدند. این دو دارای فرزندانی هستند. آنها دو زوج معروف فوتبال دنیا هستند که همیشه عشق آنها زبانزد بقیه افراد جامعه است. اما یک شخصی بنام گونسالو واسکس خبرنگار معروف از مشکلات زندگی آنها پرده برداشت.

واکنش معنادار آنتونلا به شایعه جدایی از مسی

روانشناش پرده از قهر مسی و آنتونلا برداشت!

یکی از روانشناسان ویدیویی از این زوج مطرح فوتبال در تیک تاک را بررسی کرده است. این روانشناس با توجه به زبان بدن ایشان تایید نمود که آنها باهم مشکل دارند. حتی در مراسم توپ طلا در پاریس آنتونلا تا جایی پیش رفت که لیونل را ببوسد اما مسی این اجازه را به ایشان نداد. آنتونلا نیز با حالت قهر روی صحنه نرفت و فقط سه پسر آنها متئو و چیرو تیاگو در کنار پدر بر روی سن ایستادند. حتی یک موضوع دیگر که در رسانه ها بسیار جلب توجه کرد، تغییر عکس پروفایل مسی در اینستاگرام بود.

لیونل مرد خانواده است و همیشه عکس های خانوادگی را در پروفایل خودش قرار می داد. او در این زمینه تنها یک عکس تکی قرار داد. عدم واکنش مسی به عکس آنتونلا که همیشه قبل منتشر کرد نیز می تواند تاییدی بر روی این موضوع باشد. البته مسی و آنتونلا این خبرها را تایید یا تکذیب نکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *