برگزاری دادگاه همسر سابق پیکه به اتهام کلاهبرداری مالیاتی

شکیرا همسرا سابق پیکه فوتبالیست مشهور اسپانیا است که در روزهای اخیر به اتهام کلاهبرداری مالیاتی خودش درگیر دادگاه است. در ادامه سایت ورزشی با برگزاری دادگاه همسر سابق پیکه به اتهام کلاهبرداری مالیاتی همراه شوید.

برگزاری دادگاه همسر سابق پیکه به اتهام کلاهبرداری مالیاتی

به گزارش سایت ورزشی، جرارد پیکه و شکیرا هنوز جزو ترندهای اصلی خبرگزاری مطرح سلبریتی های دنیا به دلیل طلاق هستند. در این هفته دادگاه خواننده معروف کلمبیایی به دلیل اتهام کلاهبرداری مالیاتی در شهر بارسلونا انجام شد. دادگاه شکیرا خواننده معروف دنیا که لقب «ملکهٔ موسیقی لاتین» را نیز دارد، روز دوشنبه در شهر بارسلون اسپانیا آغاز شد. دادستان ها ایشان را متهم به کلاهبرداری مالیاتی با رقم نزدیک به 14.5 میلیون یورو نموده اند. حتی برای شکیرا مدت 8 سال زندان درخواست شده است. دادگاه خواننده 46 ساله معروف دنیا به این علت در بارسلونا برگزار می شود که این خانم سال ها قبل از جدایی از پیکه، برای مدت ها با این فوتبالیست در اسپانیا زندگی می کرده است.

شکیرا در کنار راموس؛ لباس خاص خواننده معروف سوژه شد!

به نظر شما علت اینکه شکیرا اینقدر در این روزها در صدر خبرهای مختلف روزنامه ها و مجلات قرار دارد چیست؟ شکیرا در یک برهه به دلیل خیانت پیکه از او درخواست طلاق کرد و حالا به دلیل مشکل مالیاتی در اسپانیا حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *