بمب نقل و انتقالات زمستانی در دست زنوزی!

تیم تراکتورسازی تبریز یک مالک ثروتمند بنام زنوزی دارد که همیشه در نقل و انتقالات بمب تازه ای به تیم وارد می کند. ظاهرا بمب نقل و انتقالات زمستانی نیز امسال در دستان مالک تراکتوری ها است. در ادامه سایت ورزشی با بمب نقل و انتقالات زمستانی در دست زنوزی! همراه شوید.

 

بمب نقل و انتقالات زمستانی در دست زنوزی!

به گزارش سایت ورزشی، ساعاتی قبل تیم تراکتور در مسابقه جذاب با 3 گل توانست صنعت نفت آبادان را شکست دهد. بعد از این مسابقه نیز اعلام شد که آلوارو خمینس به پایان کار خودش در تبریز رسید و احتمالا از جمع سرخپوشان تبریز جدا می شود. او می خواهد فوتبال خود را در تنریف ادامه دهد. جدایی این بازیکن یک جای خالی در تیم تراکتور ایجاد می کند تا این باشگاه با فهرست 17 نفره پای به تعطیلات نیم فصل بگذارد. آنها در ابتدای فصل نیز یک جالی خالی داشتند تا حالا در پنجره زمستان قابلیت خرید دو فوتبالیست وجود داشته باشد. با این حال امتیاز ویژه جدایی خیمنس، مرتبط به سهمیه خارجی تیم تراکتور است. در شروع لیگ با توجه به حضور صفا هادی، آلوارو خیمنس، ریکاردو آلوز، گوستاوو واگنین و خرید دو بازیکن لژیونر، لیست خارجی تیم تراکتور پر شد و پاکو خمس قابلیت خرید مهاجم خارجی را از دست دهد.

با خروج بازیکن خارجی بنام خیمنس که به طور قرضی در تراکتور ساز یحضور داشت. حالا یک سهمیه در اختیار محمد رضا زنوزی و پاکو خمس قرار دهد تا بازیکن مورد نظر خودش را جذب نماید. خبر قطعی اینجاست که پاکو خمس هنوز یک مهاجم نوک خارجی خود را معرفی نکرد. اما تراکتوری ها و پاکو درصدد آن هستند تا یک مهاجم تراز اول خرید نمایند. با جدا شدن خیمنس بخشی از بودجه تراکتور را هم آزاد می کند. این تیم رقابت مناسبی در اختیار دارد تا یک مهاجم خارجی را جذب نماید تا با توجه به تصمیم این تیم یک مهاجم گلزن قهار خواهد بود تا مکلات خط حمله تراکتور را کامل مرتفع نماید.

بمب نقل و انتقالات زمستانی در دست زنوزی!

خریدهای زنوزی در نقل انتقالات زمستانی:

البته فعلا هیچ اسمی در صحنه وجود ندارد و زنوزی تیم خود را در میان مدعیان مشاهده می کند. او انگیزه زیادی دارد تا با یک خرید ویژه انتظارات خمس و هواداران را برآورده نماید. ایشان در سالهای قبل بازیکنان بزرگی نظیر کوین فورچونه، لی اروین و آنتونی استوکس را جذب کرد. ظاهرا علاقه بالایی برای خرید مهاجم سرشناس دارد و شاید دوباره با خرید ستاره خط حمله لیگ ایران را سوپرایز نماید. با این حال فعلا نباید منتظر اسم مورد نظر خمس و زنوزی باشید. با توجه به تطیل شدن لیگ برتر، آنها تلاش دارند تا بازیکن خود را با وسواس بالایی پیدا کنند.

mohamadnd
31 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *