طبق گزارش ورزشی استفانو پیولی، سرمربی میلان، تاکید کرد که جای خالی زلاتان ابراهیموویچ در تیمش احساس می‌شود.

 

میلان شروع خوبی در فصل جدید سری A داشت و موفق شد میزبانش بولونیا را با نتیجه 2-0 شکست دهد. صحبت‌های استفانو پیولی در نشست خبری پس از این دیدار را بخوانید:

میلان کارش را با برد شروع کرد

میلان کارش را با برد شروع کرد 
میلان کارش را با برد شروع کرد

گلزنی کریستین پولیشیچ و اولیویه ژیرو

من فکر می‌کنم هرچه بیشتر توپ را به بازیکنان با کیفیت بدهید، شانس شما برای گلزنی بیشتر است. مهم نیست که این بازیکن رافائل لیائو باشد یا هر کس دیگری.

 

درخشش ستاره‌های جدید

ما برای هماهنگی و تعادل بهتر نیاز به کار بیشتری داریم. بازیکنانی که به تازگی به جمع‌مان ملحق شده‌اند خوب می‌دانند که چطور بازی کنند و این فرصت خوبی به ما می‌دهد. ما فقط 4 بازی دوستانه پیش فصل داشتیم بنابراین به زمان نیاز داریم ولی کارها در مسیر درستی در حال پیش رفتن است.

 

گلزنی کریستین پولیشیچ

من می‌دانستم که پولیشیچ بازیکن با استعدادی است و ذره‌ای در این مورد تردید نداشتم. در تماس تلفنی که پیش از پیوستن به میلان با او داشتم این اطمینان را داده بودم که می‌تواند کیفیت تیم را بالا ببرد. همچین او بازیکنی با توانایی بازی در پست‌های مختلف است و می‌تواند هم جای رافائل لیائو را پر کند و هم در صورت نیاز پشت مهاجم بازی کند.

 

ستاره‌ای به نام ژیرو

او یک رهبر واقعی در داخل و خارج زمین است. ژیرو همواره نگرشی حرفه‌ای داشته و آماده است تا همه توان خود را برای تیم به کار بگیرد. او در دوران حرفه‌ای‌اش موفقیت‌های بسیاری داشته و اکنون از حضور در میلان راضی است. با این وجود ژیرو دیگر آن قدرها جوان نیست و باید هر از گاهی به او استراحت دهیم. اما تحت هر شرایطی خوشحالم که هدایت چنین بازیکن بزرگی را به عهده دارم.

 

لیائو یک استعداد ناب است

من هر روز با رافائل صحبت می‌کنم و سعی دارم که به او القا کنم چه استعداد شگرفی دارد. لیائو باید از این استعداد به نفع تیم استفاده کند. اگر همه یاد بگیریم که خود را فدای تیم کنیم فکر کنم می‌توانیم کارهای بزرگتری انجام دهیم. رافائل هم باید این موضوع را خوب درک کند.

 

نرفتن به رختکن در بین دو نیمه

حضور در رختکن در بین دو نیمه غیرممکن بود. دمای آن جا حدود 60 درجه سانتیگراد بود، بنابراین ما ترجیح دادیم بین دو نیمه را در زمین بگذرانیم.

 

 

دلتنگی برای زلاتان ابراهیموویچ

ما دلتنگ زلاتان هستیم. او کارهای بزرگی برای این تیم انجام داد و مهم‌ترین آن کمک به رشد ذهنی‌مان بود. جای خالی چنین بازیکنی احساس می‌شود اما به لطف او بازیکنان زیادی در تیم رشد کرده و نسبت به سال‌های قبل بسیار بهتر شده‌اند.

sajjad
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *