معنی اسم خاص پسر نوزاد هری کین

هری کین جدیدا صاحب یک فرزند جدید پسر شده است و برای چهارمین بار پدر شد. هری کین مهاجم تیم ملی انگلیس که در جام جهانی در برابر تیم فوتبال ایران نیز بازی کرده است. بر اساس گفته های سایت هویت شناسی تاریخچه خانوادگی هری کین فاش شد. و مشخص شد که نام فرزند چهارم این بازیکن فوتبال از خانواده فوتبال دوستش گرفته شده است. در ادامه سایت ورزشی با معنی اسم خاص پسر نوزاد هری کین همراه باشید.

 

معنی اسم خاص پسر نوزاد هری کین

هری کین روز گذشته چهارمین فرزندش به دنیا آمد و نام او را هنری ادوارد کین قرار داده است. ظاهرا نام این نوزاد بر مبنای تاریخچه خانوادگی کین انتخاب شده است. و ارتباطی هم با ورزش فوتبال دارد. بر اساس گفته های سایت هویت شناسی findmypast ، پدر و مادر این بازیکن فوتبال نیز اریک ادوارد هاگ فوتبالیست بوده است. هاگ در دهه 1960 برای بلوندل روورز در سطح نیمه حرفه ای فوتبال بازی می کرده است. او بعدها برای برنت وود و وارلی که حالا تحت عنوان برنت وود تاون شناخته می شود ، مسابقه می داد. یکی از برادران اریک در طول جنگ جهانی دوم تیم جوانان را در ایسلینگتون ایجاد کرده و نام او نیز هری بود. هری مخفف هنری می باشد. همسر مادربزرگ مادر کین نیز اسم هنری را یدک می کشید.

هری کین و کیت وقتی در مدرسه والتام فارست درس می خوانده اند و باهم دیدار داشتند. در جولای 2017 آنها باهم نامزد شدند و در سال 2019 نیز در یک مراسم زیبا و باشکوه در کنار اقیانوس ازدواج نمودند. زوج با چهار فرزند هستند که اگر فرزند چهارم در آلمان به دنیا می آمد می توانست برای تیم ملی آلمان هم بازی کند. اما در تصاویر تازه منتشر شده از نوزاد این فوتبالیست یک سوکت بریتانیایی به چشم می خورد. برچسب های کنار تخت هم با زبان انگلیسی می باشد. همه این شواهد نشان می دهد که احتمال زیاد نوازد در انگلیس به دنیا آمد.

معنی اسم خاص پسر نوزاد هری کین

mohamadnd
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *