یحیی گل محمدی رفتنی شد

باشگاه پرسپولیس تهران امروز خودش را برای دربی حساس استقلالی ها آماده می کند. و به دنبال کسب عنوان قهرمانی جام حذفی است. تیم گل محمدی قبل از آن در لیگ برتر جام بدست آورد و حالا به دنبال دبل کردن است. اما خبرهایی بعد از بازی هوادار منتشر شد که نشان می داد یحیی گل محمدی رفتنی شد ، در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

یحیی گل محمدی رفتنی شد

قهرمانی شاگردان گل محمدی در لیگ برتر و صعود به فینال جام حذفی در شرایطی است. که این موفقیت قطعا به پای سرمربی تیم نوشته شده است. از همین حالا طرفداران نگران عدم تمدید قرارداد این سرمربی ایرانی هستند. حتی صحبت های مبهم یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری قبل از دربی نیز به نگرانی های هواداران دامن زد. یحیی در پاسخ به سوال اینکه قراردادش با پرسپولیس تمدید می شود یا خیر و اینکه آیا فصل آینده همکاری اش با باشگاه ادامه دارد؟ پاسخ روشنی نداد. او گفت: «در این رابطه که ذهن‌ها را درگیر می‌کند صحبت نمی‌کنم. یک سال قرارداد دارم و بعد از بازی هم درباره ادامه کار با مسئولان باشگاه صحبت می‌کنیم. قطعا بهترین تصمیم برای پرسپولیس گرفته می‌شود.»

یحیی گل محمدی رفتنی شد

 

پیشنهاد حیرت‌انگیز برای گل محمدی | یحیی از پرسپولیس رفتنی شد؟

یحیی گل محمدی سومین بار به عنوان سرمربی قرمزها به قهرمانی لیگ برتر دست یافت.سرمربی پرسپولیس یک روز بعد از قهرمانی با پیشنهاد مالی قابل توجه باشگاه صنعتی روبرو شد. گل محمدی سرمربی بعد از کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر حالا با پیشنهاد جذاب و شگفت انگیز یک تیم لیگ برتری روبرو شد که می تواند رکوردهای نقل و انتقالات را بشکند.

یحیی گل محمدی رفتنی شد

تیم پرسپولیس در این فصل با کسب 66 امتیاز قهرمان بیست و دوم رقابت های لیگ برتر شناخته شد و جزو پرافتخارترین تیم های تاریخ برگزاری رقابت لقب گرفت. یحیی سومین بار توانست جام لیگ برتر را با باشگاه پرسپولیس بدست بیاورد و به یکی از مهم ترین خواسته های خودش رسید. او که یک فصل دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده پیشنهاد قرارداد دو ساله‌ای را بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان دریافت کرده است که در صورت پذیرش آن رکوردی تاریخی در جابجایی سرمربی لحاظ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *