واکنش یحیی به ساپینتو

تقابل حساس دربی فینال جام حذفی از چند ساعت دیگر شروع می شود. یحیی اولین چهره قرمزها بود که نسبت به سخنان سرمربی خارجی استقلال واکنش نشان داد. در یک استوری اینستاگرامی واکنش یحیی به ساپینتو: ما همه بیرانوند هستیم! بود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

واکنش یحیی به ساپینتو: ما همه بیرانوند هستیم!

به گزارش سایت ورزشی ، سرمربی باشگاه استقلال در مصاحبه روز قبل در یک اظهار نظر جنجالی نسبت به واکنش دست خبرساز علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی در مسابقه دربی و عبور دادن انگشت خود از زیر گلو نشانه سر بریدن بیان داشت:

واکنش یحیی به ساپینتو

«به دروازه بانشان (بیرانوند) کاملا احترام می‌گذارم، احساس خیلی خوبی نسبت به او دارم، کامل مورد احترام من است. ولی بازیکنان، تماشاگران و همه ما کاری که او بعد از بازی مقابل ما انجام داد را فراموش نمی کنم. ما باید به هم احترام بگذاریم! چه ببریم و چه ببازیم ما باید به هم احترام. ولی این مدل تهدید کردن ها برای فوتبال خوب نیست.»

سخنان جنجالی ساپینتو از سمت طرفداران پرسپولیس نوعی شعار عالیه دروازه بان ملی پوش ایران قلمداد شده است. یحیی گل محمدی نیز با انتشار یک استوری نسبت به این موضع گیری ها واکنش نشان داد.

 

واکنش گل محمدی به سخنان سرمربی استقلال:

سخنان ریکاردو سپاینتو در شرایطی مطرح شد که علیرضا بیرانوند در گفتگو بعد از پایان مسابقه دربی تلاش نمود که این حرکت را فقط یک شوخی و کری قلمداد نماید. اما با توجه به اینکه خشونت انکار نشدنی هواداران استقلال را نتوانست کنترل کند او در چشم هواداران رقیب به دشمن تبدیل شد.حتی صحبت های ریکاردو نیز بنزین روی آتش است که فضای بازی آخر فوتبال ایران را جنجالی و هیجانی کند. در شرایطی که دو باشگاه معروف تهرانی به طور همزمان یک بیانیه مشترک ارائه کردند تا از حساسیت مسابقه پی رو کاسته شود.

 

واکنش یحیی به ساپینتو

گل‌محمدی با انتشار عکس بیرانوند این جمله را هشتک کرده است: «ما همه علیرضا بیرانوند هستیم».

احتمالا استوری او از سوی بازیکنان و البته هواداران پرسپولیس بازنشر خواهد شد.

بیرانوند یکی از چهره‌های کلیدی دربی است و از نظر ذهنی باید دور از فضای پرتنش این مسابقه بسیار حساس و دشوار باشد و گل‌محمدی با اعلام حمایت از دروازه‌بان تیمش، خواسته این فضای امن را برای او ایجاد کند و ضمنا به هواداران پرسپولیس هشدار بدهد که مراقب تحرکات احتمالی علیه دروازه‌بان شماره یک خود باشند. دروازه‌بانی که در بازی هوادار با مهار پنالتی مسعود شجاعی، نشان داد که از آمادگی خوبی بهره می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *