جمله کوتاه و مهم یحیی در مورد کنعانی

یحیی گل محمدی از یک سوال درباره محمد حسین کنعانی زادگان طفره رفت و در پایان نشست مطبوعاتی جمله مهمی را در این باره مطرح کرد. در ادامه سایت ورزشی با جمله کوتاه و مهم یحیی در مورد کنعانی همراه شوید.

 

جمله کوتاه و مهم یحیی در مورد کنعانی

به گزارش سایت ورزشی، در روزهای اخیر موضوع کنعانی زادگان جزو ترندهای مهم خبر پرسپولیس بود. همه اتفاقات در فضای غیر رسمی و غیر علنی وجود داشت. تا اینکه اولین بار اسمار ویه را در پاسخ به سوال که آیا خبرگزاری ها درباره مصدومیت این بازیکن درست می گویند؟ او گفت حسن کنعانی به دلیل آسیب دیدگی جزئی نتوانسته تمرین را به اتمام برساند. با وجود اینکه اوسمار اعلام نمود که ایشان مشکلی برای انجام بازی ندارد. ساعات بعد مشخص شد که یحیی اجازه همراهی کنعانی در مسابقه با شمس آذر را نداد و او علاوه بر ترکیب از لیست نیز خارج شده است.

جمله کوتاه و مهم یحیی در مورد کنعانی

این تصمیم جنجالی در حالی رخ داد که بازار شایعات درباره بازیکن ملی پوش قرمزها داغ شد. در نشست خبری یکی از خبرنگارها از سرمربی پرسپولیس در این باره سوال پرسید. اما یحیی با اشاره به آمادگی همه مدافعان از این سوال گذت. تا اینکه در آخر این بار به صراحت با اشاره به کنعانی از یحیی سوال شد. گل محمدی در این خصوص گفت: «او در این یک هفته اخیر تمرکز خوبی در تمرینات نداشت و باید بنشینیم با او صحبت کنیم تا ببینیم وضعیتش چجوری است. امیدوارم در هر صورت با تمرکز خوب وارد مسابقات شویم.» جواب گل محمدی به وضعیت کنعانی زادگان اگرچه کوتاه بود اما بسیار مهم عنوان شده است. باید ببینیم که دو بازی بعدی پرسپولیس و البته قبل از آن جلسه احتمالی با گل محمدی چطور پیش می رود؟ باید ببینیم که وضعیت آینده کنعانی در پرسپولیس چطور پیش می رود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *