امتیازات سپاهان و پرسپولیس برگشت

کمیته استیناف به بازگشت امتیازات دو تیم پرسپولیس و استقلال که قبلا کسر شده بود، رای داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. امتیازات سپاهان و پرسپولیس برگشت.

 

فوری: امتیازات سپاهان و پرسپولیس برگشت

به گزارش سایت ورزشی، 4 ماه پیش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل تخلفات باشگاه سپاهان در برخی قراردادهای بازیکنان خود 4 امتیاز از این باشگاه در لیگ برتر کسر نمود. در مهر ماه نیز دستور کسر یک امتیاز از سرخ پوشان تهران داده شد. که توسط کمیته استیناف پذیرفته نشد. کمیته انضباطی در شهریور ماه اعلام نمود. که به دلیل شکایت باشگاه های استقلال، پرسپولیس، تراکتور، پیکان از باشگاه سپاهان و بر اساس گزارش های دریافتی کارگروه ناظر بر قراردادهای ورزشی به دلیل تخلفات صورت گرفته در قرارداد بازیکنانی نظیر رضا اسدی، سید پیام نیازمند، هادی محمدی، رضا شکاری، کاوه رضایی و احسان پهلوان که مغایر با قوانین نقل و انتقالات فصل 03-1402 است. رای کسر 4 امتیازی و جریمه 40 میلیارد تومانی علیه زردپوشان اصفهانی داده شد و این مورد با دادخواهی سپاهان برای رای صادره همراه شد تا رای بازگردد.

فوری؛ یک امتیاز از پرسپولیس کسر شد

همچنین حدود یک ماه قبل بعد از رای سنگین صادره علیه سپاهان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد پرسپولیس هم به دلیل تخلف در بخشی از قرارداد گئورگی گولسیانی که مغایر با قوانین نقل و انتقالات است. با کسر 1 امتیاز و جریمه 10 میلیارد تومانی روبرو ده که سرخ پوشان نیز مثل سپاهانی ها درخواست تجدید نظر دادند. بعد از ماه ها تاخیر و بررسی توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در حالی که بحث شکایت از استقلال در ارتباط با قرارداد برخی بازیکنان و مربیان تیم مطرح بود. تیم هایی نظیر پرسپولیس و سپاهان منتظر واکنش کمیته انضباطی پیرامون این مسئله بودند. حالا کمیته استیناف با رای خودش صدر جدول لیگ را بهم ریخت.

امتیازات سپاهان و پرسپولیس برگشت

کسر امتیازهای سپاهان و پرسپولیس لغو شد

براساس رای صادر شده توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال 4 امتیاز کسر شده از تیم سپاهان و یک امتیاز کم شده از پرسپولیس بازگشت. اما جرایم مالی همچنان وجود دارد. بر اساس تجدید نظر توسط کمیته استیناف بازگشت امتیازهای کسر شده اتفاق افتاد. سپاهان قبل از این بازی یک بازی و یک امتیاز کمتر نسبت به آبی های صدرنشین داشت. و جایگاه دوم لیگ را در اختیار داشت. ولی امروز 31 امتیازی شده و با 2 امتیاز بالاتر نسبت به استقلالی ها به صدر جدول رفت.

تیم پرسپولیس نیز همانند سپاهان یک مسابقه معوقه دارد. و تا ساعتی قبل به دلیل گل زده کمتر نسبت به تراکتور در رده چهارم جدول قرار گرفته بود حالا 26 امتیازی شد. و در جایگاه سوم لیگ برتر ایستاد. حالا این شانس را دارد تا در صورت برتری با اختلاف بیش از 5 گل در مسابقه پیش رو در مقابل نساجی قائمشهر به جایگاه دوم هم برسد. و جای استقلالی ها را قبل از رای استیناف صدرنشین بود بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *