کنایه یزدانی به کنعانی زادگان

فوتبال یکی از پردرآمدترین و محبوب ترین رشته های ورزشی دنیا است. که در کشورمان نیز تا امروز توانسته با درآمدهای میلیاردی و امتیازهای وارد نمودن ماشین های گران قیمت به بازیکنان این فرصت را دهد تا از این امتیازات استفاده نمایند. محمد حسین کنعانی زادگان یکی از این بازیکنان است که یک دستگاه خودروی رنجروز 100 میلیارد تومانی وارد ایران کرد. در ادامه سایت ورزشی کنایه یزدانی به کنعانی زادگان را می خوانیم.

کنایه یزدانی به کنعانی زادگان

کنایه یزدانی به کنعانی زادگان

به گزارش سایت ورزشی ، ملی پوش تیم کشتی آزاد ایران با انتشار یک استوری به محمد حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس تیکه انداخت. کنعانی زادگان بازیکن تیم ملی و پرسپولیس تهران با وارد نمودن یک دستگاه خودروی رنجرور 100 میلیاردی سوژه شبکه های اجتماعی شد. در همین راستا امیر محمد یزدانی ملی پوش تیم کشتی آزاد به این بازیکن تیم پرسپولیس طعنه زد. ماجرا از جایی آغاز شد که کنعانی زادگان مدافع تیم ملی فوتبال روز قبل صحبت هایی بیان کرد که نسبت به آن انتقادات زیادی شد. ماجرای حضورش در باشگاه پرسپولیس با خودروی گران قیمت خودش گفت: باشگاه پرسپولیس آنقدر بزرگ است که باید با همین ماشین های گران به آنجا برویم.

کنایه یزدانی به کنعانی زادگان

کنعانی زادگان در ادامه نسبت به ارزش 100 میلیارد تومانی خودروی خودش گفت: آن خودرو گذر موقت است ، اما یک خودرو رنج روور دیگر دارم که قرار است با همین حواله های پاداش فدراسیون فوتبال وارد کنم و آن ماشین هم حدود 100 میلیارد تومان قیمت دارد. امیر محمد یزدانی دارنده دو مدال نقره جهان در واکنش به سخنان محمد حسین مدافع تیم ملی نسبت به وارد نمودن ماشین 100 میلیاردی که مجوز آن به عنوان پاداش به ملی پوشان فوتبال ایران اهدا شد. نوشت: خوبه‌ها؛ ببازی جایزه بگیری. در جایی از کره خاکی هستیم که عدالت فقط یک واژه است و معنای خاصی نداره. باز هم خدا را شکر دنبال تی‌شرت کسی ندویدیم. دم همتون گرم بابت حمایتتون.

mohamadnd
23 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *