10 گزینه جدید برای سرمربیگری پرسپولیس!

رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران اعلام نمود که این تیم در حال مذاکره با 10 گزینه سرمربیگری جدید است. در ادامه سایت ورزشی با 10 گزینه جدید برای سرمربیگری پرسپولیس! همراه شوید.

 

10 گزینه جدید برای سرمربیگری پرسپولیس!

به گزارش سایت ورزشی، مدیر عامل پرسپولیس تهران در گفتگو با خبرنگاران اذعان داشت: درباره گزینه های سرمربیگری پرسپولیس 10 کاندید قرار دارند. که کمیته فنی در حال بررسی گزینه ها می باشد. ظاهرا بعد از استعفای یحیی گل محمدی از باشگاه سرخ پوشان، درویش و هیئت مدیره سریعا دست به کار شده اند تا یک شخص پرتجربه و با کارنامه درخشان را انتخاب نمایند. ایشان با اشاره به روند مذاکرات گفتند: کمیته فنی در حال بررسی گزینه ها است و با 10 کاندید در این زمینه صحبت کرده ایم و برنامه هایشان را می گیریم. شما کاری نکنید که باشگاه تحت فشار قرار گیرد. گزینه ها در حال بررسی است و بهترین گزینه ای که هواداران دوست دارند، می آید.

رضا درویش که در یک برهه با یحیی گل محمدی به مشکل برخورده بود و حالا می خواهد پرسپولیس را از این چالش و تنش نجات دهد. درویش در پاسخ به این سوال که مذاکره با برانکو در اولویت است، عنوان کرد: با همه گزینه‌ها یکسان مذاکره می‌کنیم و تا آخر هفته مشخص خواهد شد. مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در صورت انتخاب برانکو، با توجه به برگزاری جام ملت‌ها تمرینات به چه شکل خواهد بود، گفت: بگذارید تکلیف نیمکت مشخص شود تا ببینیم چه کسی می‌آید.

استعفای جدی یحیی گل‌محمدی

او در مورد نقل و انتقالات نیز اظهار داشت: باید بازیکن بیاید و بعد صحبت کنیم. همه 10 گزینه خارجی هستند و گزینه داخلی نداریم. به نظر شما چه کسی سرمربی بعدی پرسپولیس لقب می گیرد؟ آیا برانکو ایوانکوویچ بار دیگر هدایت تیم پرسپولیس را برعهده می گیرد و به افتخارآفرینی اش در این باشگاه ادامه می دهد؟ نظرات تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *