تغییرات بزرگ در هیئت مدیره استقلال

یکی از چهره های مطرح و شاخص تیم استقلال تهران در دهه هفتاد بار دیگر به هیئت مدیره استقلال وارد می شود. در ادامه سایت ورزشی با تغییرات بزرگ در هیئت مدیره استقلال همراه شوید.

 

تغییرات بزرگ در هیئت مدیره استقلال

به گزارش سایت ورزشی، هیئت دیره تیم استقلال صبح روز شنبه با تغییرات بزرگ همراه شد. یکی از چهره های شخاص مدیران دهه های هفتاد تیم بار دیگر به جمع آبی ها باز می گردد. بله صحبت از علی آقا محمدی رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل سابق استقلال در پایان دهه شصت و اوایل دهه 70 شمسی است. عضو کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام که شنیده ها حاکی از آن است. که حضور دوباره ایشان در کسوت هیئت مدیره استقلال و ریاست ایشان می تواند تغییر شگرفی در باشگاه به وجود بیاورد. آقا محمدی سوابق درخشان زیادی در کارنامه خودش دارد و طرفداران نیز از این انتخاب راضی هستند.

یک قهرمانی و نایب قهرمانی در آسیا و چندین قهرمانی داخلی حاصل دوران حضور این مدیر پرسابقه باشگاه استقلال است. او با وزارت ورزش و جوانان مذاکره کرد. برای سرو سامان دادن به مشکلات استقلال و واگذاری به بخش خصوصی به ترکیب اصلی هیئت مدیره تیم اضافه شده است. از طرف دیگر با خروج علیرضا خانی، عضو کنونی هیئت مدیره که اختلافات علنی با بقیه اعضا در مدت زمان حضورش داشت. قطعی بوده تا ترکیب هیئت مدیره آبی ها تغییرات زیادی داشته باشد.

البته به جز آقا محمدی یک شخصیت ورزی دیگر نیز به هیئت مدیره تیم افزوده می شود. البته آن شخص کاظم اولیایی است. حتی احتمال دارد وزارت ورزش افراد دیگری را نیز در این پست مد نظر داشته باشد باید منتظر بمانیم. جلسه هیئت مدیره استقلال با حضور اعضای مجمع امروز صبح برگزار شد. به نظر شما آیا استقلال با تغییر هیئت مدیره می تواند موفقیت بدست آورد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *