تصادف هولناک مهاجم سابق پرسپولیس

حامد پاکدل یکی از مهاجم های سابق تیم پرسپولیس و حال حاضر باشگاه پیکان از یک تصادف خطرناک جان سالم به در برده است. در ادامه سایت ورزشی با تصادف هولناک مهاجم سابق پرسپولیس همراه شوید.

 

تصادف هولناک مهاجم سابق پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، حامد پاکدل مهاجم باتجربه و تکنیکی فوتبال لیگ برتر که امسال پیراهن تیم پیکان را برتن کرده است. او دیروز در یک سانحه تصادف وحشتناک رانندگی قرار گرفت که خوشبختانه از آن جان سالم به در برد. عصر دیروز پاکدل ستاره تیم پیکان بعد از دیدار با آلومینیوم اراک از کادر فنی تیمش مجوز استراحت و دیدار با خانواده اش را گرفته بود. سپس با ماشین به سمت تهران رانندگی می کرد که دچار سانحه شده است. این بازیکن زمانی که دید یک دستگاه کامیون به سمت او در حال حرکت است. اتومبیل خود را کنترل کرد و اما به سمت خارج از جاده کشیده شد و کنترل خودرو را به طور کامل از دست داد. خوشبختانه در این حادثه غیر از چند کوفتگی و خراشیدگی، آسیب دیگری به حامد وارد نشده و اتومبیل او نیز به شدت صدمه دید.

تصادف هولناک مهاجم سابق پرسپولیس

براساس اطلاعات بدست آمده از خبرنگارهای داخلی، حامد پاکدل در صحت و سلامت قرار دارد. چند ساعت بعد از تصادف نیز با انجام معاینات پزشکی مشخص شد که حال ایشان از لحاظ جسمی خوب است. و به منزل منتقل شده است. یکی از صحنه های عجیب تصادف حامد پادکل که جزو درام های فراموش نشدنی است. درخواست مامور راهنمایی برای سلفی گرفتن از او بود. دقیقا چند لحظه بعد از نجات معجزه آسایی که از خودرویی که بدون شباهت به وضعیت ماشین های تصادف کرده نیست و در انیمیشن های هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی نیست. حامد پاکدل در روز جمعه، تنها گل تیمش در مقابل آلومینیوم اراک را به ثمر رساند. بعد از این مسابقه نیز به دلیل تعطیلی مسابقات لیگ به یک سفر کوتاه برای دیدار با خانواده اش رفت.

تصادف هولناک مهاجم سابق پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *