ماجراهای نکونام و بنگر و حقیقی در دربی

ماجراهای نکونام و بنگر و حقیقی در دربی ، مسابقه شهرآورد همیشه اتفاقات خاص و ویژه خودش را دارد. یکی از این جنجال ها مربوط به جواد نکونام شاه ماهی نقل و انتقالات است. او زمانی که در استقلال حضور داشت در نبردهای جنجالی دربی خاطرات زیادی دارد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

ماجراهای نکونام و بنگر و حقیقی در دربی

جواد نکونام و استقلال در دربی:

مربی موفق در فوتبال ایران که صعود خاطره انگیز و خوبی با نساجی داشت و قهرمانی با فولاد در جام حذفی و سوپرکاپ را در کارنامه مربیگری خودش دارا می باشد. سابقه حضور در استقلال با مسابقه هیجان انگیز و پرحاشیه دربی را نیز در اختیار دارد. او دو دربی را با جنجال های زیاد دنبال کرد.

ماجراهای نکونام و بنگر و حقیقی در دربی

یکی از جذابیت های دربی کل کل ها و دعوا و درگیری ها به دلیل حساسیت بالای بازی می باشد. تقابل جواد و رضا حقیقی جزو پدیده های تازه فوتبال ایران در اولین دربی بسیار جالب توجه بود. در نخستین دربی حقیقی یک موقعیت مناسب برای پرسپولیس شکل داد که با دخالت نکونام و بزرگنمایی حقیقی تمام شد. محسن قهرمانی داور مسابقه در این صحنه بسیار نزدیک بود و در حالی که پرسپولیس تا هفته ها بعد از این بازی ادعا کردند که مدعی پنالتی سوخت شده خودشان بودند. حقیقی بعد از درخشش و پوشیدن پیراهن تیم ملی، از فجرسپاسی راهی پرسپولیس شد.

این بازیکن انگیزه بالایی در تقابل با جواد نکونام با تجربه داشت. بعد از بازی هم با لحن خاص مصاحبه کرد و گفت: “بازیکن آنها” رویش خطای پنالتی کرده است.

ماجراهای نکونام و بنگر و حقیقی در دربی

ماجراهای نکونام و بنگر و حقیقی در دربی

البته این مورد تنها صحنه بحث برانگیز پرسپولیسیها نبود، در دربی قبل نیز چنین شرایطی به وجود آمد، تیم قرمزها با هدایت مانوئل ژوزه در زمان زدن کرنر درگیری بین محسن بنگر و جواد نکونام رخ داد که به عنوان شماره شش های هر دو تیم بودند. درگیری و من تو من هر دو بازیکن باعث شد تا بنگر مدافع بلند قامت تیم قرمزها سرنگون شود. داور در این صحنه نیز به پنالتی اعتقاد نداشت و این درحالی بود که محسن بنگر با نمایش پیراهن پاره شده خودش یک مستند برای این خطا اعلام نمود و گفت قطعا این یک پنالتی به نفع پرسپولیس بوده است. جواد نکونام تجربه حضور در سه دربی را دارد که همه آنها با تساوی بدون گل به اتمام رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *