غایبین استقلال در مقابل پرسپولیس

غایبین استقلال در مقابل پرسپولیس ، بازی حساس بین دو تیم قدیمی تهران یعنی استقلال و پرسپولیس تحت عنوان شهرآورد صدم در 3 اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. این مسابقه در حالی برگزار می شود که لیگ برتر امسال به اوج حساسیت خودش در بالای جدول رسیده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

چه بازیکنانی در استقلال برای دربی غایب هستند؟

استقلال دربی صدم را در مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به میزبانی قرمزها برگزار می کند. این مسابقه از هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت 16 روز یکشنبه 3 اردیبهشت برگزار خواهد شد. استقلالی ها یک بازی غایب دارند و دست ریکاردو ساپینتو برای انتخاب ترکیب در مقابل پرسپولیس کاملا باز است. استقلال برای زنده نگه داشتن شانس قهرمانی نیاز به کسب سه امتیاز مهم با پرسپولیس دارد. پرسپولیسی ها نیز در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کردند و توانستند فاصله امتیازی خود را با آبی ها و زردپوشان اصفهانی به عدد 1 برسانند تا هر سه تا تیم مدعی اصلی قهرمانی باشند.

چه بازیکنانی در استقلال برای دربی غایب هستند؟

غایبین استقلال در مقابل پرسپولیس

استقلال برای مسابقه با پرسپولیس تهران تنها علیرضا رضایی را در اختیار ندارد و بقیه بازیکنان بدون مشکل در ترکیب اصلی و نیمکت حضور دارند. ریکاردو ساپینتو برای انتخاب ترکیب اصلی دست و بالش کاملا باز است. ریکاردو امید دارد بتواند در این دربی پیروزی کسب کند تا جایگاه خودش را میان هواداران نسبت به قبل محکم تر نماید.

غایبین استقلال در مقابل پرسپولیس

تنها بازیکن غایب استقلال مقابل پرسپولیس مشخص شد ، تیم فوتبال استقلال تهران برای دربی صدم یک بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت. تیم استقلال عصر روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه در هفته بیست و هفتم لیگ برتر ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس تهران خواهد رفت. آبی پوشان در این مسابقه تنها علیرضا رضایی دروازه بان خود را به علت مصدومیت در اختیار ندارند و این بازیکن باید دیدار تیمش را از روی سکوها تماشا نماید. استقلال تنها همین یک بازیکن غایب را دارد و تمام بازیکنان تیم در آمادگی کامل هستند و تا روز یکشنبه در برابر پرسپولیس به میدان می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *