تغییر ساعت دربی؛ اتفاق یا قصد؟

تغییر ساعت دربی؛ اتفاق یا قصد؟ حساس ترین بازی این هفته لیگبرتر بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در شهرآورد صدم برگزار می شود. این بازی که از ابتدا قرار بود در ساعت 17:30 برگزار شود. اما چند روز مانده به دربی ساعت بازی تغییر پیدا کرده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

صدمین دربی شهرآورد تهران:

یکصدمین دربی تهران بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در استادیوم آزادی برگزار می شود. این دیدار نیز مثل همه دیدارهای دو تیم بدون حضور بانوان برگزار خواهد شد. البته در مسابقات تیم ملی در نوروز 1402 در برابر روسیه و کنیا با حضور خانم ها مسابقات برگزر شد. اما درهای ورزشگاه در مسابقات لیگ برتر به روی بانوان همچنان بسته می باشد.

دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس به یکصدمین دیدار خودش در اردیبهشت 1402 رسیده است. ظاهرا هنوز مجوزی برای بانوان صادر نشد و این مسابقه با حضور 15 هزار تماشاگر مرد برگزار خواهد شد. بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال این مسابقه در ابتدا قرا بود ساعت 17:30 روز یکشنبه 3 اردیبهشت برگزار شود. اما بر اساس اخبار موثق از منابع آگاه این دیدار زمانش تغییر یافت و به ساعت 16 تغییر پیدا کرده است.

تغییر ساعت دربی

مسابقه حساس لیگ بین پرسپولیس و استقلال :

به تشخیص نهاد ذی صلاح ساعت دو مسابقه از هفته بیست و هفتم لیگ برتر به صورت زیر تغییر یافته است:

یکشنبه ۳ اردیبهشت
پرسپولیس
استقلال به جای ساعت ۱۷:۳۰ در ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی  آغاز می شود.
هوادار تهرانگل گهرسیرجان به جای ساعت ۱۵ در ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه پاس تهران آغاز خواهد شد.

تغییر ساعت دربی

بی توجهی سازمان لیگ به درخواست پرسپولیسی ها

در حالی که باشگاه پرسپولیس رسما درخواست کرد که ساعت و زمان برگزاری دربی تغییر پیدا نکند، اما سازمان لیگ بازهم ساعت این دیدار را تغییر داد. سازمان لیگ خلاف خواست باشگاه قرمزها عمل کرد و ساعت برگزاری دیدار را تغییر داد. بر اساس اخبار جدید باشگاه پرسپولیس عصر روز سه شنبه در اوج زمزمه هایی درباره تغییر احتمالی ساعت دربی، حالا بر اساس نامه کتبی به سازمان لیگ، به طور رسمی درخواست کرد ساعت دربی تغییر نکند و همان ساعت 17:30 روز یکشنبه برگزار شود.

تغییر زمان دربی

نامه پرسپولیس به سازمان لیگ؛ ساعت دربی را بدون هماهنگی عوض نکنید

تغییر ساعت دربی باعث واکنش باشگاه پرسپولیس شد و آنها یک نامه به سازمان لیگ ارسال کردند و درخواست داشتند که ساعت بازی این تیم با استقلال بدون هماهنگی تغییر کرده است. به گزارش سایت ورزشی و به نقل از سایت خبرگزاری مهر ، تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته 27 لیگ برتر در روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی روبروی هم قرار می گیرند. این دیدار قبلا برای ساعت 17:30 برنامه ریزی شده بود. اما بعدا زمان بازی تغیر یافت و به ساعت 16 اعلام شد. پرسپولیس رسما به عنوان میزبان مسابقه با ارسال نامه ای به سازمان لیگ درباره احتمال تغییر ساعت دربی تذکر داد.

پرسپولیسی ها اعلام نمودند که برای ساعت 17:30 برنامه ریزی های لازم را انجام دادند و هر نوع جابه جایی و تغییر زمان بازی باعث ضرر و زیان مالی سرخپوشان می شود. پرسپولیس از سازمان لیگ درخواست نمود بدون هماهنگی تغییری در ساعت دربی ایجاد نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *