احمد نوراللهی در راه عربستان

احمد نوراللهی بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران و حال حاضر باشگاه شباب الاهلی در روزهای اخیر عملکرد درخشانی در تیمش داشته است. بر اساس برخی خبرها و رسانه های عربی منطقه شایعه شده که احمد نوراللهی در راه عربستان است و به یکی از تیم های سعودی خواهد پیوست. در ادامه سایت با اخبار ورزشی مهم همراه ما باشید.

 

آیا احمد نوراللهی به عربستان می رود؟

بر اساس گزارشات و منابع رسانه های عربی منطقه یک شایعه ای در فضای مجازی دست به دست می شود که احمد نورالهی بازیکن آزادشهری تیم ملی ایران و باشگاه شباب الاهلی امارات از تیم الاتحاد عربستان پیشنهاد دریافت نموده است. ظاهرا این پیشنهاد یک شایعه بود که در روز قبل در رسانه های مختلف منتشر شد. یک صفحه توییتری ایرانی با زبان فرانسوی اقدام به انتشار اخبار فوتبال های ایران می کند. این صفحه ادعا کرد که بازیکن ایرانی محبوب شباب توجهات تیم صدرنشین عربستان را جلب کرده است.

احمد نوراللهی در راه عربستان

خبری که باعث شد به سرعت در فضای مجازی عربستان و کشورهای عربی منتشر شود و سروصدا بپا کند. صفحه توئیتری و پرمخاطب «سهم» با بیش از 800 هزار فالوئر، این خبر را بازنشر نموده است. بعد از آن بقیه رسانه ها نیز از پیشنهاد الاتحاد به نوراللهی پرده برداری کردند.

احمد نوراللهی در راه عربستان

احمد نوراللهی در راه عربستان

رسانه های سعودی و خبرگزاری اسپورت نوشتند الاتحاد به دلیل اینکه پرونده عبدالرزاق حمدالله در زمستان قبل از جذب بازیکن محروم بوده است. حالا قصد دارد تا احمد نور بازیکن ایرانی را به خدمت بگیرد و هیئت مدیره باشگاه به ریاست أنمار الحائلی در پی جذب ستاره ایرانی شباب الاهلی است.

احمد نوراللهی در راه عربستان

در ادامه سعودی اسپورت نوشت: قرارداد احمد در تابستان امسال تمام می شود و تیم الاتحاد قصد دارد که این بازیکن را به عنوان جانشین برونو هنریکه انتخاب نماید. همچنین رسانه وین وین عراق نیز به این خبر واکنش نشان داد. رسانه عراقی گفت: الاتحاد جده قصد دارد که در تابستان پیش رو، احمد نورالهی را از شباب به خدمت بگیرد. تیم اتحاد عربستان بعد از سالها در آستانه کسب عنوان قهرمانی قرار گرفته و حالا به دنبال تقویت خط میانی اش برای فصل آینده است.

احمد نوراللهی در راه عربستان

بعد از اینکه اخبار سیاسی در ماه قبل منتشر شد و دیدارهای مقامات ایران و عربستان با میانجیگری چین رسما برگزار شد. ظاهرا بهبود روابط سیاسی ایران و عربستان بر روی بازیکنان و فوتبالیست های دو کشور و باشگاه ها تاثیر گذاشته است. این دومین شایعه حضور یک فوتبالیست ایرانی در کشور عربستان است. طارمی نیز مورد توجه الهلال عربستان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *