مهاجمان باشگاه الهلال عربستان

تیم فوتبال الهلال عربستان یکی از تیم های قدرتمند و نامدار در کشور عربستان و خاورمیانه است. عربستان یک پیشرفت فوق العاده ای را در این سالها در فوتبال خودش به وجود آورده است. قطعا خط حمله یک تیم تاثیر فوق العاده ای در موفقیت آنها خواهد داشت. در ادامه سایت ورزشی شما را با مهاجمان باشگاه الهلال عربستان آشنا خواهیم کرد.

 

مهاجمان باشگاه الهلال عربستان

در این بخش به معرفی کامل بهترین مهاجم های تیم الهلال عربستان خواهیم پرداخت. بازیکنان بی نظیری همانند ایگالو، موسی مارگا و … از جمله آنها می باشند.

مهاجمان باشگاه الهلال عربستان

اودیون ایگالو

اودیون جود ایگالو انگلیسی: Odion Jude Ighalo بازیکن اهل نیجریه می باشد. او در باشگاه های معتبر دنیا نظیر لین، اودینزه، گرانادا، چزنا، واتفورد، چانگچون یاتای، شانگهای شنهوآ، منچستر یونایتد و الشباب توپ زده است. همچنین در تیم ملی فوتبال نیجریه نیز بازی کرده است. ایگالو به عنوان مهاجم برای تیم خود بازی می‌کند و از پای راست خود به خوبی بهره می‌گیرد. این بازیکن در حال حاضر با شماره 9 در پست مهاجم برای تیم فوتبال الهلال بازی می‌کند. آخرین بازی اودیون ایگالو برای تیم فوتبال الهلال مقابل تیم اوراوا رد می‌باشد. این بازی با نتیجه اوراوا رد (1 – 0) الهلال به پایان رسید. اودیون ایگالو در این مسابقه 90 دقیقه بازی کرد و نمره 6.3 کسب کرد.

 

لوسیانو ویتو

لوسیانو ویتو بازیکن آرژانتینی 29 ساله تیم الهلال عربستان به عنوان یکی از مهاجمین حرفه ای لیگ سعودی به شمار می رود. او از پای راست بهره می گیرد و در حال حاضر شماره 10 پیراهن این تیم را بر تن می کند. آخرین بازی این بازیکن نیز در مقابل الاتحاد بوده است.

مهاجمان باشگاه الهلال عربستان

صالح الشهری

این بازیکن با ملیت عربستانی و سن 29 با قد 184 سانتی متر جزو مهاجمین پرکار تیم الهلال است. او یک بازیکن راست پا و قدرتی که با شماره 11 برای فوتبال الهلال بازی می کند. همچنین صالح الشهری در تیم ملی عربستان نیز حضور دارد.

 

عبدالله الحمدان

عبدالله الحمدان با ملیت کشور عربستان، 23 سال سن دارد، قد او 185 سانتی‌متر می‌باشد. الحمدان به عنوان مهاجم برای تیم خود بازی می‌کند و از هر دو پای خود به خوبی بهره می‌گیرد . این بازیکن در حال حاضر با شماره 14 برای تیم فوتبال الهلال و همچنین تیم ملی کشور خود یعنی المپیک عربستان بازی می‌کند. آخرین بازی عبدالله برای تیم فوتبال الهلال مقابل تیم اوراوا رد می‌باشد.

 

موسی مارگا

موسی مارگا با ملیت کشور مالی، 32 سال (14 آوریل 1991) سن دارد، قد او 183 سانتی‌متر می‌باشد. مارگا به عنوان مهاجم برای تیم خود بازی می‌کند و از پای راست خود به خوبی بهره می‌گیرد . این بازیکن در حال حاضر با شماره 17 برای تیم فوتبال الهلال بازی می‌کند. آخرین بازی موسی برای تیم فوتبال الهلال مقابل تیم اوراوا رد می‌باشد.

مهاجمان باشگاه الهلال عربستان

خالد

Khaled با ملیت کشور عربستان به عنوان مهاجم برای تیم خود بازی می‌کند . این بازیکن در حال حاضر با شماره 90 برای تیم فوتبال الهلال بازی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *