برتری پورتو در مقابل آروکا

تیم باشگاه پورتو در یک مسابقه حساس خارج از خانه در برابر آروکا قرار گرفت. مهدی طارمی در این مسابقه از ابتدای بازی در ترکیب قرار گرفت و توانستند با تک گل از سد این حریف عبور کنند و فعلا بنفیکایی ها جشن قهرمانی خود را به عقب انداختند. با برتری پورتو در مقابل آروکا در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

بازی پورتو در برابر تیم آروکا:

تیم پورتو در حساس ترین و مهم ترین دیدار هفته 31 لیگ پرتغال در برابر آروکا میزبان قرار گرفت. آنها توانستند در نهایت با نتیجه 1 بر 0 میزبان خود را شکست دهند. تیم کونسیسائو دست پر به خانه بازگشتند تا هنوز امید برای قهرمانی را در ذهن شان داشته باشند. مسابقه ای حساس و سرنوشت ساز برای یاران مهدی طارمی که با این برد توانستند هنوز کورسوی امیدشان را برای قهرمانی در کاغذ زنده نگه دارند. آنها دنبال سه امتیاز مهم این دیدار بودند.

برتری پورتو در مقابل آروکا

سرمربی تیم اژدها که میهمان بودند اما با تمام قوا و هجومی به زمین پا گذاشتند و در دقیقه 44 توانستند با تک گل مارکانو مدافع پیش تاخته دروازه میزبان را باز نمایند. در ادامه مسابقه نیز آنها توانستند به خوبی از گلی که به ثمر رساندند محافظت کرده و سه امتیاز حساس را به خانه ببرند. مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو در دقیقه 87 تعویض شد و با اینکه گلی نزد اما تاثیرگذاری خودش را نشان داد. او در چند موقعیت عالی گلزنی قرار گرفت ولی با بدشانسی آن را از دست داد. تیم پورتو با 3 امتیاز این دیدار 76 امتیازی شد و با فاصله 4 امتیاز نسبت به تیم صدرنشین در رده دوم جدول باقی مانده است. آروکا با 47 امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.

برتری پورتو در مقابل آروکا

برتری پورتو در مقابل آروکا

مسابقه هفته سی و یکم پرتغال بین دو تیم آروکا و پورتو برگزار شد و نتیجه بازی نیز 0-1 شد. در این مسابقه مهدی طارمی نتوانست گلی به ثمر برساند. این بازیکن ایرانی اگر یک گل می زند می توانست در صدر جدول گلزنان اسمش را جاودان نماید و احتمال اینکه آقای گل پرتغال شود زیادتر بود. تیم بنفیکا با 80 امتیاز در صدر جدول قرار داشته و پورتو با 76 امتیاز در جایگاه دوم باقی مانده است و در چند هفته باقی حساسیت به اوج خودش رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *