طارمی و مسی هم تیمی می شوند؟

مهدی طارمی و لیونل مسی جزو بهترین بازیکنان فوتبال کشورشان هستند. البته با اینکه مسی با هیچ بازیکنی در فوتبال جهان قابل قیاس نیست. اما خبری در این روزها مطرح شده که این دو در کنار هم بازی خواهند کرد. آیا طارمی و مسی هم تیمی می شوند؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

حضور مهدی طارمی در کنار لیونل مسی:

صفحه منبر الهلال به نقل از روزنامه ال چرینگیتو اسپانیا بیان کرد: مسی با الهلال به توافق نهایی دست یافتند و احتمالا این بازیکن ستاره به زودی راهی تیم عربستانی می شود. برنامه ورزشی عربی اعلام کرد که جوردی آلبا نیز به الهلال می رود و بار دیگر مسی و او را کنار هم خواهیم دید. آلبا جایگاه اصلی خودش را در ترکیب بارسا از دست داد و در فصل جاری کمتر بازی به او رسید. فعلا هم بعید است که در باشگاه آبی اناری ها باقی بماند. تیم الهلال به دنبال جذب بازیکنانی با نام بزرگ است.

حضور مهدی طارمی در کنار لیونل مسی

باشگاه عربستانی قصد دارد رامون دیاس سرمربی آرژانتینی را جذب کند. این روزنامه همچنین از سرخیو بوسکتس به عنوان یکی دیگر از ستاره های فوتبال جهان نام برد که احتمالا در الهلال حضور پیداکند. آخرین نامی که جزو گزینه های محتمل در خط حمله الهلال ذکر شده نام ستاره ایرانی پورتو می درخشد، به مهدی طارمی نیز پیشنهاد سنگینی شده است.

حضور مهدی طارمی در کنار لیونل مسی

ترکیب رویایی الهلال با حضور ستارگان فوتبال دنیا:

سایت سعودی اسپورت از یک ترکیب استثنایی و رویایی برای باشگاه الهلال خبر داد که بازیکنانی همانند مسی و آلبا و بوسکتس در آن حضور دارند. باشگاه الهلال برای جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی نیز علاقه مندی نشان داده است.فوتبال لیگ عربستان به دنبال جذب ستاره های مطرح فوتبال دنیا هستند تا لیگ کشورشان را ارتقا دهند. باشگاه النصر نیز بعد از جام جهانی موفق شد کریس رونالدو را جذب نماید. الهلال جزو پرطرفدارترین باشگاه های سعودی به حساب می آید که عزم خودش را برای خرید بازیکنان تراز اول دنیا جزم کرده است.

ترکیب رویایی الهلال با حضور ستارگان فوتبال دنیا:

یکی از بازیکنان مطرح دنیا قطعا ستاره این روزهای تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پورتو، مهدی طارمی است. مهدی تا فصل 2024 با اژدها قرارداد دارد تا امروز نیز از باشگاه های مطرح اروپایی پیشنهاد داشته است، البته طارمی حاضر نشد با تیم پورتو قرارداد امضاء کند و احتمالا در تابستان سال آینده این بازیکن نیز به فروش خواهد رفت.

 

جذب لیونل مسی توسط الهلال عربستان:

باشگاه الهلال نیز یک پروژه جدیدی رونمایی کرده که لیونل مسی ستاره آرژانتینی PSG را به خدمت بگیرد. رقم پیشنهادی به این بازیکن 400 میلوین یورو می باشد. الهلال عربستان در چند سال اخیر جزو باشگاه های پیشتاز قاره کهن است و می خواهد با جذب ستاره های مطرح دنیا اسمش را بزرگتر کند.

جذب لیونل مسی توسط الهلال عربستان

آیا مهدی طارمی با لیونل مسی هم تیمی می شود؟

ظاهرا مهدی طارمی با این پیشنهاد وسوسه انگیز موافقت کرده و احتمالا در پایان فصل جاری به لیگ عربستان می آید. حتی با حضور کریس رونالدو بسیاری از بازیکنان و فوتبالیست های مطرح دنیا نیز دیدگاه شان نسبت به لیگ سعودی تغییر کرده و شاید در آینده مسی هم به ریاض بیاید.

بعد از بهبود روابط سیاسی دو کشور عربستان و ایران، باشگاه های عربستانی به دنبال جذب بازیکنان شاخص ایرانی هستند. باشگاه الهلال سالها به دنبال جذب ستاره های ایرانی بوده است و در حال مذاکره با پورتو برای به خدمت گرفتن این بازیکن است. الهلال قبل از این موسی مارگا را نیز از پورتو به خدمت گرفت و با توجه به شرایط سنی مهاجم حالا برنامه ریزی برای جذب شماره 9 پورتو ادامه دارد. باشگاه الهلال برای به خدمت گرفتن مهدی مبلغ خوبی را به باشگاه پرتغالی پیشنهاد داده است. مدیر برنامه های مهدی نیز در جریان این پیشنهاد قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *