تست‌های پزشکی الکسیس مک‌آلیستر

تست‌های پزشکی الکسیس مک‌آلیستر :با نزدیک شدن لیورپول به اولین خرید تابستانی، الکسیس مک آلیستر مجوز انجام آزمایشات پزشکی را دریافت کرد.قرمزها این بازیکن ملی پوش آرژانتینی را هدف اصلی خود قرار داد. زیرا یورگن کلوپ پس از اینکه تیمش برای اولین بار از سال 2017 از لیگ قهرمانان حذف شد، به دنبال اصلاح گزینه های هافبک خود است.

دیدار با استرالیا

مک آلیستر در حال حاضر در تعطیلات در میامی به سر می برد و از تعطیلات پس از فصل قبل از دیدار با همکاران بین المللی خود برای دیدار دوستانه با استرالیا در 15 ژوئن در پکن به سر می برد، اما به این بازیکن 24 ساله اجازه داده شد تا آزمایشات پزشکی با لیورپول را پیش رو داشت. انتقالی که باشگاه امیدوار است این هفته رسماً به نتیجه برسد.

وجود یک بند آزادسازی در قرارداد مک آلیستر برایتون که تنها در ماه اکتبر امضا شد، روند مذاکرات را با برایتون راحت‌تر کرده است، اما مشخص نیست که قرارداد برنده جام جهانی چقدر خواهد بود زیرا آنها به دنبال کسب اولین قرارداد خود هستند. معامله بزرگ تابستان

یورگن کلوپ ممکن است برنامه جدیدی برای مهاجم “کلاس جهانی” لیورپول داشته باشد.انتقال رومئو لاویا به لیورپول فرصتی آشنا تحت هدایت یورگن کلوپ می دهد.پس از مذاکرات بین دو باشگاه، مک آلیستر اکنون قرار است به طور معمول توسط بخش پزشکی لیورپول بررسی شود و پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالات در اواخر این ماه، رسما بازیکن قرمزها شود.

تست‌های پزشکی الکسیس مک‌آلیستر
تست‌های پزشکی الکسیس مک‌آلیستر

روبرتو دی زربی

روبرتو دی زربی، سرمربی تیم دریایی برایتون، در پایان فصل لیگ برتر برایتون، پذیرفت که این بازیکن آمریکایی جنوبی احتمالاً در کنار هم تیمی اش، مویسس کایسدو، برای مراتع جدید آماده شد.

دزربی گفت: فکر می کنم این آخرین بازی الکسیس و مویزس (کایسدو) باشد، واقعا متاسفم. “آنها دو بازیکن بزرگ و دو بازیکن بزرگ هستند. سیاست برایتون اینگونه است. من فکر می کنم درست است که آنها می توانند ترک کنند، می توانند تیم را تغییر دهند و در سطح بالاتری بازی کنند. ما آماده ایم. ما باید بازیکنان بزرگ دیگری را برای بازی پیدا کنیم. بدون الکسیس و مویزس

اگر از من در مورد کایسیدو و مک آلیستر بپرسید، من آنها را دوست دارم و آنها دو بازیکن بزرگ و بزرگ هستند و می توانند در یک تیم بزرگ اروپایی بازی کنند. آنها می توانند در هر رقابتی بازی کنند. من امیدوارم که آنها بتوانند برای بهترین تیم جهان بازی کنند، زیرا ما اولین طرفدار بزرگ آنها خواهیم بود.”

تست‌های پزشکی الکسیس مک‌آلیستر
تست‌های پزشکی الکسیس مک‌آلیستر

در پایان

مدتی است که کار بر روی یک معامله برای مک آلیستر با کلوپ در حال انجام است که مشتاق است. تجارت خود را در اسرع وقت پیش از بازگشت به تمرینات پیش فصل در ماه آینده به پایان برساند. و اکنون توجه به این موضوع معطوف خواهد شد. که لیورپول چه کسانی را در لیست نهایی خود دارد. آنها به تلاش برای تقویت شماره هافبک خود برای فصل آینده ادامه می دهند.

رومئو لاویا، هافبک 19 ساله ساوتهمپتون، مانند ماتئوس نونس، ملی پوش پرتغالی ولوز، طرفداران خود را دارد. در حالی که گزارش های مربوطه در فرانسه و آلمان هفته گذشت. قرمزها را به خفرن تورام از نیس و مانو کونه از بوروسیا مونشن گلادباخ مرتبط می کردند. رایان گراونبرخ، ملی پوش هلندی بایرن مونیخ نیز یکی دیگر از افرادی است که گفته می شود مورد توجه.

Hesam
6 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *