پرونده تجاوز کریم بنزما

کریم بنزما بازیکن تیم ملی فرانسه و باشگاه رئال مادرید به جرم فساد اخلاقی و تجاوز مورد پیگیرد قرار گرفته است. بازیکنانی از جمله فران ریبری ، وسیدنی گوو و بنزما از جمله بازیکنانی هستند. که به رسوایی اخلاقی و ارتباط با شبکه های فساد متهم شده اند. در ادامه اخبار ورزشی با پرونده تجاوز کریم بنزما همراه ما باشید.

 

پرونده تجاوز کریم بنزما

به گزارش سایت ورزشی ، با تحقیقات بدست آمده است. که توسط پلیس مباره با قاچاق انسان در کشور فرانسه ، باندی مافیایی بنام zaman café در پاریس سازماندهی و هدایت می شوند. با سوء استفاده از دختران مهاجر خارجی که بیشتر آنها مسلمانان مهاجر عرب زبان هستند. ضمن ورود غیر قانونی آنها اقدام به ایجاد یک شبکه فساد در فرانسه به طور زنجیره ای کرده بودند. بعد از دستگیری یکی از اعضای این باند مشخص شد که بازیکنان تیم ملی فرانسه با این باند ارتباط داشته و از دختران سوء استفاده غیر اخلاقی می کردند.

پرونده تجاوز کریم بنزما

بر اساس اعترافات یکی از اشخاص بنام D.zahia که 18 ساله است از سال 2008 تا 2010 با فرانک ریبری و سیدنی گوو دو تا از بازیکنان تیم فرانسه ارتباط داشت. بعد از اعترافات دو بازیکن این رابطه مشخص شد. بنزما نیز با این خانم و این شبکه ارتباط داشت. بر اساس جدید ترین اعترافات این دختر مهاجر ، کریم بنزما بازیکن سرشناس رئال مادرید هم در این پرونده دخیل است. او در سال 2008 و زمانی که 16 سال داشته با این دختر مهاجر رابطه نامشروع برقرار کرده است. با توجه به قانون فرانسه، در صورت محرز بودن ارتباط این 3 بازیکن در شرایط زیر سن قانونی ،هریک به 2تا3 سال زندان وپرداخت جریمه نقدی محکوم می شوند.

 

کریم بنزما مهاجم سرشناس رئال یک سال زندان تعلیقی

بنزما مهاجم رئال مادرید بعد از شش سال کش و قوس فراوان ، دادگاه ورسای فرانسه حکم نهایی درباره پرونده اش را صادر کرد. کریم در این پرونده متهم به همکاری با افرادی شد که قصد اخاذی از ولبوئنا را داشتند. نهایتا مهاجم رئال مادرید به یک سال حبس تعلیقی و البته پرداخت ۷۵ هزار یورو جریمه نقدی محکوم شد. با این حال، قبل از واکنش وکلای کریم بنزما، بهتر است به طور مختصر داستان پیش آمده است.  جنجالی‌ که ۶ سال فضای فوتبال فرانسه را تحت تاثیر قرار داده مرور شود.

پرونده تجاوز کریم بنزما

ماجرای یک ویدیوی جنسی

موضوع مربوط به سال ۲۰۱۵ است؛ آن زمان کریم بنزما و متیو ولبوئنا هر دو در تیم ملی فرانسه بازی می‌کردند. که خبری در رسانه‌های فرانسه منتشر شد. مبنی بر اینکه ویدیویی از متیو ولبوئنا پیدا شده که در آن ارتباط غیراخلاقی‌اش به تصویر کشیده شده است. این موضوع البته بعد از شکایت ولبوئنا به پلیس فرانسه مطرح و عنوان شد. که این بازیکن به دلیل تهدید به اخاذی به پلیس فرانسه مراجعه کرده و شکایت کرده است. عده‌ای با مطرح کردن در اختیار داشتن فیلمی غیراخلاقی سعی در اخاذی کردن از او دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *