درآمد فرهاد مجیدی در امارات

فرهاد مجیدی اسطوره فوتبال استقلال تهران مدت هاست که در کشور امارات زندگی می کند و در فوتبال این کشور به عنوان سرمربی تیم اتحاد کلباء فعالیت می کند. در این مطلب از سایت ورزشی به درآمد فرهاد مجیدی در امارات خواهیم پرداخت.

 

رقم قرارداد نجومی مجیدی در اتحاد کلباء امارات

فرهاد مجیدی بعد از اینکه استقلال را در لیگ برتر فوتبال ایران قهرمان کرد. خیلی شاید تصویر نمی کردند که مجیدی با وجود تمدید قرارداد 3 ساله با آجورلو، از جمع آبی های پایتخت جدا شد. و اتفاق در پایان فصل رخ داده بود. سرمربی قهرمان لیگ 22 دنبال ماجراجوی جدید در لیگ کشور همسایه بود و دنبال تجربیات جدید و ثبت اتفاقات بزرگ در کارنامه مربیگری اش است. آقای مجیدی راهی آن ور آب های خلیج فارس شد و جدیدترین شغل خودش یعنی سرمربی لژیونر ایرانی را یدک کشید و لباس تیم اتحاد کلباء را در دستانش گرفت و رسما سرمربی این تیم انتخاب شد.

عکس های سرمربی جوان و خوشتیپ با دستانی در جیب کنار لوگوی تیم اماراتی از سوی طرفداران استقلال موجی از انتقادات را برانگیخت. آنها تصور این مسئله را نداشتند که فرهاد یک بار دیگر در حالی با تیمش قرارداد داشت تیم استقلال را ترک کرد. البته برخی به این سرمربی حق دادند که برای ادامه روند پیشرفت و افزایش دانش سرمربیگری اش استقلال را به مقصد امارات ترک نماید. البته فرهاد همیشه گزینه آلترناتیو برای مواقع بحران و نشستن روی نیمکت آبی ها به حساب می آید.

 

مبلغ قرار داد تیم اماراتی با فرهاد مجیدی:

اتحاد کلباء برای رسیدن به هدف های بزرگ در لیگ کشورش دنبال یک مربی خوب می گشت. حتی نیمکت نشینان تیمشان را در اختیار مجیدی قرار دادند و در این زمینه مبلغ در حدود یک میلیون و 350 هزار دلار هزینه کردند. مبلغی که اگر آن را با دلار 51 هزار تومانی محاسبه کنیم چیزی در حدود 69 میلیارد تومان جزو گران قیمت ترین سرمربی ایرانی تاریخ فوتبال یاد می شود. البته فرهاد با دستمزد پایینتر از مبلغ ذکر شده هدایت آبی ها را برعهده داشت. و تیمش را بدون شکست قهرمان لیگ برتر کرده بود. با رقم قرارداد نجوی در پی ایجاد یک تیم قدرتمند است.

درآمد فرهاد مجیدی در امارات

با توجه به دریافتی خوب فرهاد در لیگ امارات. او از مدیران کلباء نیز قول هایی مبنی بر ایجاد یک تیم خوب و رقابتی در لیگ امارات گرفته بود. و فرهاد خان در ابتدای راه مربیگری خودش قرار داشت و بدون تضامین لازم و صرفا به دلیل قراداد سنگین 1.35 میلیون دلاری به امارات نرفت. یک بازیکن ملی پوش بنام سلطان عادل العمری در تیم ملی بزرگسالان امارات حضور دارد. یوسف علی المهیری به همراه یاسر البلوشی بازیکنان تیم ملی امید امارات هستند که باید فصل آینده زیر نظر فرهاد سپری نمایند.

 

فرهاد مجیدی مرد ثروتمند ایرانی در کشور امارات

درآمد فرهاد مجیدی در امارات نشان می دهد. که او یک ویلای شخصی در منطقه جمیرا دارد و ماشین لوکس و لاکچری اش در کنار خانواده اش و فرزندانش زندگی می کند. فرهاد مجیدی اقامت دبی را دارد و حتی سال ها قبل با العین قهرمانی آسیا را جشن گرفت و از شیخ دوبی یک دستگاه ویلا در سواحل جمیرا هدیه گرفت. یک منزل فوق العاده شیک و فروشگاه یک و نیم میلیون دلاری در کشور امارات دارد. همچنین یک سوله در دوبی خرید که در مدت زمان حضورش در استقلال آن را به مبلغ سالانه 350 میلیون تومان اجاره میداد و درآمدش فوق العاده بالا است.

درآمد فرهاد مجیدی در امارات

کاپیتان سابق استقلالی ها در امارات با ماشین دست ساز انگلیسی بنتلی که در دنیا پنج نفر بیشتر ندارند، رانندگی می کرد. زندگی شخصی کاپیتان استقلال مملو از علاقه به تیام و امیربردیاست. فرهاد مجیدی به خاطر عشق به فرزندانش، گاهی تمرینات را زودتر تمام می کرد.

mohamadnd
6 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *