زوج طارمی و آزمون این بار در آلمان

زوج طارمی و آزمون این بار در آلمان ، دو بازیکن مهاجم لژیونر تیم ملی فوتبال ایران که در سال های اخیر عملکرد درخشانی داشتند. مهدی و سردار دو بازیکن زوج خط حمله تیم ملی که گل های هماهنگ و زیبایی را در تیم ملی فوتبال ایران به ثمر رسانده اند. خبرهایی رسیده که احتمالا این دو باهم در یک تیم حضور خواهند داشت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

طارمی و آزمون در کنار هم در بوندسلیگا:

خبری که دیروز منتشر شد و مثل بمب در فضای مجازی ترکیده است. ظاهرا قرار است مهدی طارمی نیز به آلمان بیاید و همبازی سردار در تیم بایرلورکوزن قرار بگیرد. به گزارش سایت ورزشی با درخش مهدی طارمی در تیم پورتو پرتغال حالا خبرهیی برسیده که این بازیکن گلزن و تکنیکی زیر ذره بین چندین باشگاه بزرگ اروپایی همانند بایرلورکوزن قرار گرفته است.

بر اساس گفته های روزنامه پرتغالی «آبولا» در استادیوم دراگائو برخی فرستاده های باشگاه های بزرگ دنیا نظیر لیون، بوروسیا دورتموند، ایبار، لورینت، لوانته، لورکوزن، سنت اتین، سویا، بولونیا و لژیا ورشو نمایش خیره کننده بازیکنان پورتو در مقابل پورتیموننزه مشاهده نمودند.

طارمی و آزمون در کنار هم در بوندسلیگا

آیا مهدی طارمی و آزمون در اروپا باهمدیگر همبازی خواهند شد؟

طارمی بازیکن فوق العاده و گلزن تیم پورتو پرتغال در سال های اخیر مورد توجه تیم های بزرگی قرار گرفته است. حتی در برخی خبرها آمده بود که طارمی احتمالا در فصل آینده در لیگ جزیره توپ می زند. ولی حالا خبرها و شایعات درباره بازیکنان لژیونر ایرانی شاغل در اروپا زیاد شده است. سال هایی که مهدی طارمی در پرسپولیس حضور داشت و تلاش ها برای انتقالش به آلمان مطرح بود. ولی هیچ وقت چنین اتفاقی نیفتاد و حالا نیز خبرهایی به گوش می رسد. که ستاره سابق باشگاه پرسپولیس و تیم پورتو احتمال همبازی شدن با سردار آزمون را دارا خواهد بود.

آیا مهدی طارمی و آزمون در اروپا باهمدیگر همبازی خواهند شد؟

آزمون بازیکن تیم بایرلورکوزن که در اوایل فصل اصلا بازی خوبی در تیمش نداشت. اما در چند هفته اخیر پایش به گلزنی در این باشگاه باز شده و ژابی آلونسو را به خودش خیره کرده است. حالا با حضور مهدی طارمی قطعا بازی های بوندسلیگا دیدنی تر خواهد شد. البته فعلا هیچ چیزی مشخص نیست و استعدادیاب باشگاه لورکوزن آلمان برای تماشای مسابقه پورتو به استادیوم اختصاصی باشگاه رفت. حالا برای ما ایرانی ها تماشای مسابقه با دو زوج دیدنی خط حمله یعنی طارمی و سردار واقعا دیدنی می باشد و همه علاقه داریم که هردوی آنها را در ترکیب باشگاه آلمانی مشاهده کنیم.

طارمی و آزمون در کنارهم؟

طارمی و آزمون در کنارهم؟

دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بارها ثابت کردند که جزو ترسناک ترین و مخوف ترین زوج آسیایی هستند و حتی زمانی که در تیم ملی کنارهم حضور دارند واقعا خطرناک ظاهر می شوند.  به نظر شما بلاخره این انتقال جنجالی رخ می دهد و مهدی و سردار آزمون در کنارهم در لیگهای اروپایی بازی خواهند کرد؟ در ادامه سایت ورزشی نظرات و دیدگاه هایتان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
4 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *