ویلای لاکچری علیرضا بیرانوند در شهریار

علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران می باشد. این بازیکن اهل روستای سرابیاس خرم آباد می باشد. قبل از حضور در فوتبال به شغل چوپانی مشغول بوده است. او در یک خانواده با وضعیت مالی ضعیف پرورش یافت. از همان دوران کودکی به ورزش فوتبال علاقه مند بود و هر کاری می کرد تا به عشق و علاقه اش برسد. در ادامه سایت ورزشی با ویلای لاکچری علیرضا بیرانوند در شهریار همراه ما باشید.

ویلای لاکچری علیرضا بیرانوند در شهریار

به گزارش سایت ورزشی ، علی بیرو دروازه بان شماره یک تیم ملی سال های سختی در قبل فوتبالش داشت. و حتی کرایه آمدن به تهران را نیز نداشت. از فامیل و اقوام در این زمینه کمک می گرفته است. شرایط خانوادگی آنها در وضعیت بسیار بدی قرار داشت. بیراوند در سن 15 سالگی و در سال 86 به شهر تهران آمد.به عشق فوتبال پا به تهران گذاشت. در زمان حضور در اتوبوس از خرم آباد به تهران با حسین فیض آشنا شد که مربی وحدت تهران بود. این سرآغاز ورودش به فوتبال ایران بوده است.

ویلای لاکچری علیرضا بیرانوند در شهریار

بیرانوند با درخشش فراوان در سال های اخیر توانسته قراردادهای میلیاردی با تیم پرسپولیس داشته باشد. علیرضا در حال حاضر مشغول ساخت یک ویلای لاکچری در حاشیه تهران است. گلر تیم ملی یکی از ارکان اصلی قهرمانی پرسپولیس در فصل قبل بود. با کلین شیت های فراوان توانست به تنهایی یک پای قهرمانی قرمزها باشد تا دوباره در این فصل یک بازگشت فوق العاده داشته باشد. در ادامه عکس هایی که نشان می دهد گلر سرخپوشان در اطراف تهران و شهریار در حال ساخت یک ویلای لاکچری و بزرگ می باشد. این ویلا سوبلکس یک استخر سرباز، یک زمین مینی فوتبال و باشگاه بدنسازی دارد تا گلر تیم ملی در روزهایی که در این ویلا حضور دارد بتواند از آن استفاده کند.

 ویلای لاکچری علیرضا بیرانوند در شهریار ویلای لاکچری علیرضا بیرانوند در شهریار

mohamadnd
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *