مارکو آسنسیو در راه پاری سن ژرمن

مارکو آسنسیو بازیکن جوان تیم رئال مادرید بعد از پایان قراردادش در ژوئن 2023 به طور رایگان تیم اسپانیایی را ترک و به باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه خواهد پیوست. حتی خبرهایی نیز مبنی بر توافق این فوتبالیست با تیم استون ویلا به گوش می رسد. در ادامه سایت با اخبار ورزشی مارکو آسنسیو در راه پاری سن ژرمن همراه ما باشید.

 

مارکو آسنسیو در راه پاری سن ژرمن

اونای امری مشتری پرپاقرصش است. احتمال دارد شرایط نیز تغییر پیدا کند. بازیکن 27 ساله فوتبال دنیا که از فصل 2016/2017 در مدت یک فصل قرضی اسپانیول توپ زد و سپس به تیم اصلی رئال راه پیدا کرد. حالا جزو بهترین بازیکنان جوان دنیا معروف شده است. مارکو آسنسیو با مصدومیت جدی رباط صلیبی در تابستان 2019 روبرو شد و حتی برخی گمانه زنی کردند که فوتبالش به پایان رسید. اما وینگر و هافبک هجومی رئال مادرید با گل و پاس گل های فراوانش دوباره خوش درخشید. پیش از این هم از بارسلونا به عنوان مشتری جدی این بازیکن یاد شد. رئال از انتقالش به آبی اناری های کاتالان مخالف است.

مارکو آسنسیو در راه پاری سن ژرمن

بر اساس اخبار موثق مارکو آماده انتقال به پی اس جی است. احتمالا دستمزدش نیز از 4 میلیون به 10 میلیون یورو ناخالص برسد. بر اساس گزارشات مختلف دستمزد بالاتر و پروژه ورزشی شگفت انگیز و جذاب تر پی اس جی باعث شد. بر خلاف استون ویلا سران قطی در این جنگ باشگاه ها پیروز شوند. آسنسیو در کنار افزایش دستمزد، نقش زیادی در تیم رئال مادرید داشت. گالیته در یک کنفرانس خبری مدعی شد که مسی از پاریس جدا خواهد شد و به این ترتیب جناح راست تیم برای هنرنمایی مارکو باز می شود.این بازیکن در یک فصل عالی در اسپانیا ، حالا به دنبال فتح قله های خودش در مکان جدیدی در فرانسه است. این هافبک بلژیکی یک فصل دیگر هم با رئال مادرید قرارداد دارد و می‌خواهد تا پایان قراردادش در این تیم باقی بماند.

mohamadnd
3 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *