آیا آنتوان گریزمن از اتلتیکو مادرید می‌رود؟ | آنتوان گریزمن در MLS آمریکا

آیا فوق ستاره اتلتیکو مادرید به تیم بازیکن محبوبش دیوید بکهام می‌رود؟ شاید فصل بعد آنتوان گریزمن در MLS آمریکا توپ بزند.

آنتوان گریزمن در MLS آمریکا

آنتوان گریزمان، مهاجم اتلتیکو مادرید، این هفته در مصاحبه ای با مجری DAZN ، در مورد انتقال احتمالی به آمریکای شمالی و لیگ برتر فوتبال بحث کرد.

گریزمان قبل از مسابقه اتلتیکو با بارسلونا، صدرنشین لالیگا ، دوباره علاقه خود را به بازی در ایالات متحده، جایی که دیوید بکهام، مالک امتیاز سال چهارم اینتر میامی است، ابراز کرد.

گریزمان چه گفت؟

ورزشی: علاقه‌ی گریزمن به بکهام می‌تواند علت اصلی پیوستنش به MLS آمریکا باشد
ورزشی: علاقه‌ی گریزمن به بکهام می‌تواند علت اصلی پیوستنش به MLS آمریکا باشد

آنتوان گریزمان 32 ساله گفت که همچنان به اتلتیکو و به ویژه سرمربی دیگو سیمئونه متعهد است. اما او پس از پایان قراردادش با اتلتیکو در سال 2026 ، تمایل خود را برای بازی در MLS نشان داد.

او به DAZNگفت: “من همیشه گفته‌ام که می خواهم در MLS بازی کنم. اما در اروپا تمام تلاشم را کردم تا به اینجا برگردم و قبول شوم و هر کاری انجام داده‌ام تا بتوانم از بازی برای این باشگاه لذت ببرم.” هیچ باشگاهی وجود ندارد که در آن احساس خوشحالی کنم.

ارتباط بکهام

بکهام ستاره سابق منچستریونایتد، رئال مادرید و لس آنجلس گلکسی الگوی فوتبال گریزمان است. این مرد فرانسوی در اولین حضور خود در اتلتیکو، پیراهن شماره 7 بکهام را بر تن کرد. و همچنان این پیراهن را برای تیم ملی خود می‌پوشد.

در سال 2018، بکهام گروهی را تشکیل داد که یک پیشنهاد برنده برای یک تیم MLS در فلوریدا ارائه کرد. این تیم، اینتر میامی، بازی را در طول فصل 2020 در استادیوم DRV PNK در فورت لادردیل آغاز کرد.

این تیم قرار است در سال 2025 به یک استادیوم جدید 25000 نفری نقل مکان کند، اما ممکن است برای جذب گریزمان به بیش از یک خانه جدید نیاز داشته باشد. اینتر میامی هنوز نتوانسته از دور اول پلی آف MLS عبور کند و از هشت بازی که تاکنون در فصل 2023 انجام داده است، 6 بازی را باخته است.

Pooria
24 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *