سفر مسی به بارسلونا به همراه خانواده و 15 چمدان!

گزارشات نشان دهنده‌ی سفر مسی به بارسلونا به همراه خانواده و اسباب و وسایل به شهر بارسلونا است. شایعات همچنان پیرامون بازگشت مسی به تیم سابقش قوت داد.

سفر مسی به بارسلونا با اسباب و وسایل

شایعات بازگشت احتمالی لیونل مسی به بارسلونا بار دیگر با سفر غیرمنتظره‌ای که ستاره آرژانتینی به همراه خانواده اش انجام داد، این آخر هفته تقویت شد.

مسی که از روز شنبه چند روز مرخصی از پاریس سن ژرمن را سپری می کند، تصمیم دارد به همراه همسرش آنتونلا روکوزو و فرزندانشان به بارسلونا سفر کند. سفری که بار دیگر گمانه زنی ها را درباره آینده این بازیکن آرژانتینی به راه انداخته است.

جرارد رومرو روزنامه نگار در کانال توییچ خود فاش کرد که مسی و خانواده اش پس از بازی و پیروزی در بازی لیگ 1 خود با پاری سن ژرمن مقابل آنجر، جایی که او یک پاس گل استادانه به امباپه داد؛ در فرودگاه ال پرات بارسلونا به زمین نشستند. اتفاقی که همه را شگفت‌زده کرده است.

مهاجم PSG با همراهی خانواده‌ی خود وارد بارسلونا شد. او این کار را به شیوه ای غیرعادی، مخفی و بدون اینکه کسی ببیند، انجام داد. به گزارش اسپورت، مسی در بدو ورود به بارسلونا با محافظ و مشاور همیشگی خود، پپه کاستا، ملاقات کرد که منتظر او بود.

علاوه بر این، و به لطف اطلاعات اضافه شده توسط جرارد رومرو، مسی با 15 چمدان در بارسلونا فرود آمد. شرایطی که بار دیگر هر نوع گمانه زنی را در مورد آینده این آرژانتینی باز می کند.

این مهاجم در حال استفاده از مرخصی حرفه ای خود با پاری سن ژرمن است تا به خانه خود در کاستلدفلز بازگردد و با خانواده اش لذت ببرد. این بازیکن آرژانتینی تا سه شنبه آینده مجبور نیست دوباره در تمرین حاضر شود.

مرتبط با بارسلونا: خلاصه‌ی بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید | پیروزی مهم بارسلونا در راه قهرمانی

ورزشی: سفرهای غیرمنتظره‌ی مسی به بارسلونا به شایعات بازگشتش به این تیم دامن می‌زند.
ورزشی: سفرهای غیرمنتظره‌ی مسی به بارسلونا به شایعات بازگشتش به این تیم دامن می‌زند.

‌اشاره‌ای به بازگشت به بارسلونا؟

این سفر به بارسلونا می تواند برای آینده این بازیکن آرژانتینی قابل توجه باشد. به خصوص پس از آخرین گزارش‌ها و شایعات مبنی بر بازگشت او به باشگاه کاتالان در فصل آینده.

مسی که قراردادش با PSG در 30 ژوئن به پایان می رسد، هدف اصلی بارسلونا در تابستان امسال است. با این حال، در حال حاضر، او تمایلی به افشای چیزی در مورد اینکه فصل آینده کجا بازی خواهد کرد، ندارد. و روی پاری سن ژرمن تمرکز کرده است.

طبق گزارش ال موندو دپورتیوو، اطرافیان این بازیکن به صراحت اعلام کرده اند که سفر او ارتباطی با بازگشت احتمالی او به بارسلونا ندارد .

این بازدید مصادف با یک تاریخ خاص در بارسلونا است. زیرا روز سنت جوردی است، یک روز بسیار خاص در شهر، که مملو از بازدیدکنندگان، گل های رز و غرفه های کتاب است.

Pooria
23 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *