فرزند جدید نیمار | تصاویر نیمار و همسرش برونا بیانکاردی

بازیکن برزیلی پاریس سن ژرمن با مجموعه ای از عکس ها که شکم بارداری برونا بیانکاردی را نشان می دهد، اعلام کردند که منتظر هستند. فرزند جدید نیمار، پس از داوی لوکا ( 11 ساله) دومین فرزند بازیکن فوتبال برزیل خواهد بود .

پست اینستاگرامی درباره‌ی فرزند جدید نیمار

ورزشی: طی یک پست اینستاگرامی، این زوج، انتظار برای فرزند جدیدشان را اعلام کردند.
ورزشی: طی یک پست اینستاگرامی، این زوج، انتظار برای فرزند جدیدشان را اعلام کردند.

نیمار و برونا بیانکاردی قرار است پدر و مادر شوند. ستاره فوتبال برزیل و دوست دختر مدلش (نامزد سابق) اعلام کردند که در انتظار یک فرزند مشترک هستند. این فرزند دوم پس از داوی لوکا 11 ساله، دومین نوزاد نیمار خواهد بود .

این زوج در حال جشن گرفتن عشق دوباره خود با یک اتفاق جدید هستند. البته آنها مشخص نکرده‌اند که آیا این دختر خواهد بود یا پسر.

نیمار و بیانکاردی نامزدی خود را قطع کردند و اخیرا دوباره رابطه‌ی خود را شروع کردند.

بیانکاردی و نیمار در سال 2021 با یکدیگر رابطه برقرار کردند و وضعیت رابطه خود را در ژانویه 2022 رسمی کردند. اما در اواخر سال (اوت 2022)، آنها مدت کوتاهی پس از اعلام نامزدی از هم جدا شدند.

در آن زمان، این مدل جدایی‌شان را تایید کرد. او شایعات خیانت به نیمار را رد کرد: “من همیشه خودم بوده‌ام و شما این را می دانید. اما چون مدام سوال می کنید، می خواهم روشن کنم که من در رابطه نیستم و هیچ خیانتی در کار نبود. من عمیقا به او (نیمار) و خانواده اش اهمیت می دهم! لطفاً از ذکر نام من خودداری کنید. خیلی ممنون!”

نیمار و برونا از بچه‌دار شدن با هم خوشحال هستند

ورزشی: نیمار و برونا پس از یک دوره ی جدایی، دوباره ارتباط خود را از سر گرفتند.
ورزشی: نیمار و برونا پس از یک دوره ی جدایی، دوباره ارتباط خود را از سر گرفتند.

در اوایل سال 2023، این زوج دوباره شروع به رابطه کردند و اکنون قدم بعدی را در رابطه خود برداشته اند. نیمار و بیانکاردی در پست اعلامی خود نوشتند: “ما رویای به دنیا آمدنت را داریم. در حال آماده شدن برای ورود تو هستیم. می‌دانیم که میایی تا عشق ما را تکمیل و روزهای ما را بسیار شادتر کنی.”

مدل/اینفلوئنسر که دارای 3.6 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام است، در این پست نوشت: “شما به یک خانواده زیبا ملحق خواهید شد، با خواهر، مادربزرگ، عموها و خاله های من که از الان تو را بسیار دوست دارند! به زودی می بینمت پسر/دختر. ، ما نمی توانیم صبر کنیم!”

Pooria
24 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *