استایل آنتونلا روکوزو

آنتونلا روکوزو همسر لیونل مسی فوتبالیست مشهور دنیا است. آنتونلا با اینکه تیپ ساده و خاص با آرایش کم در صحنه ها دیده می شود. اما زیبایی خاص خودش را در عین سادگی حفظ می کند. در این مطلب از سایت ورزشی به استایل آنتونلا روکوزو می پردازیم.

 

آنتونلا روکوزو همسر لیونل مسی:

تیپ و استایل همسر ورزشکاران مخصوصا فوتبالیست ها از اهمیت زیادی برخوردار است. مخصوصا اگر همسر بهترین فوتبالیست دنیا باشید. خانم روکوزو با اینکه تیپ ساده تری نسبت به جورجینا رودریگز دارد اما زیبایی خاص خودش را همیشه حفظ کرده و دوست دارد در صحنه ها چندان لباس های لختی و باز نمی پوشد. مسی و همسرش در بیشتر مراسم های فوتبال کنار هم قرار دارند و با استایل های خاص خودش همه را غافلگیر می کند.

استایل آنتونلا روکوزو

 

استایل آنتونلا روکوزو در مراسم بهترین های فیفا در فرانسه:

لیونل مسی در مراسم بهترین ها یا the best به همراه همسرش آنتونلا در پاریس فرانسه حضور پیدا کرد و با استایل خاص خود همه را غافلگیر نمود. آنها در این مراسم فیفا مورد توجه همگان قرار گرفتند. آنتونلا در این مراسم به همراه همسر فوتبالیستش در پاریس درخشید و در کنارش با تیپ زیبای خودش مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفت. در ادامه تصاویر استایل همسر مسی را مشاهده می کنید.

استایل آنتونلا روکوزو

استایل همسر مسی

در مراسم اهدای جوایز بهترین های فیفا در پاریس بازیکنان زیادی حضور داشتند و بر اساس رای گیری مسی برنده جوایز شد. مراسم مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. این مراسم توسط فوتبال دوستان سرتاسر دنیا دنبال شد و در شبی بعد از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی 2022 قطر برگزار شد و توجه همگان را به خودش جلب کرد.

استایل آنتونلا روکوزو

لیونل مسی یکی از چهره های اصلی این مراسم بود که به همراه تیپ خاص همسرش در سالن حضور پیدا کرد و جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را از آن خودش کرد. بازیکن آرژانتینی از نگاه بسیاری از کارشناسان جزو بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است.

 

لباس و تیپ خاص آنتونلا همسر مسی:

در مراسم بهترین ها ، مسی و همسرش حضور پیدا کردند و تمام توجهات را به سوی خود معطوف نمودند. روکوزو و مسی در این مراسم شرکت نمودند و لباس فوق العاده و استایل بدون نقصآنها باعث شد که بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی از او تمجید نمایند.

لباس و تیپ خاص آنتونلا همسر مسی

لباس آنتونلا هماهنگی کامل و مشخصی با مسی داشت. ایشان در این مراسم خوش درخشید و با همسرش تیپ مشکی را ست کرد. زمانی که با لباس خاص به مراسم پا می گذاشتند توسط عکاسان و رسانه های مطرح دنیا پوشش داده شدند. با دیدن چهره مسی و آنتونلا همه به وجد آمدند. خانم روکوزو موهای خودش را بالای سرش بست و حسابی جذاب و زیبا شد و کیف قرمز روشن او به شکل گل مورد توجه قرار گرفت.

لباس و تیپ خاص آنتونلا همسر مسی

آنتونلا بیشتر از هر زمان دیگری در این مراسم بدرخشد و بسیاری از کاربران آن‌ ها را «زوجی که به معنای واقعی کلمه الگو هستند» نامیدند.

لباس و تیپ خاص آنتونلا همسر مسی

لباس نیم تنه پر زرق و برق آنتونلا روکوزو، همسر جذاب مسی

همسر فوتبالیست معروف دنیا در شهر روزاریو متولد شد و جزو همبازی های کودکی مسی به شمار می رفت. در یک خانواده 5 نفره به دنیا آمد و دو خواهر بنام های پائولا و کارلا دارد. استایل ساده و زیبایش مورد تحسین همگان است. آنتونلا، همسر زیبای مسی، با این استایل فوق العادش چشم جورجینارو درآورد. این دو خانم با اینکه از دوستان همدیگر هستند ولی یک کل کل در تیپ و استایل باهمدیگر دارند. همسر مسی هیچ جراحی خاصی روی صورت انجام نداده و به زیبایی خدادادی علاقه مند است. در پایان اگر درباره استایل آنتونلا روکوزو نظر یا دیدگاهی دارید آن را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

لباس آنتونلا همسر مسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *